bugün

Şu fake hesapları bildiğiniz halde temizlemiyorsunuz ya, sözlüğün anasının sikilmesine izin veriyorsunuz ya ne boka yarıyorsunuz kuzum siz? Nefret ettim sözlükten valla. Bu nasıl bir amatörlüktür. Bırakın yapmayın arkadaşım Allah Allah.
entrylerimi silmesini bilirsiniz, hesabımı da silin. silmezseniz adam değilsiniz. illa küfür mü edelim.
Erkekseniz teker teker silin.
bu kadar çaylak olucak ne yaptım arkadaş sebebi ne bari mesaj atında ona göre tavır alalım.
beni çaylak yapmaya hakkınız vardı.
bu yüzden 20 günlük cezayı dayadınız sanırım.
o 20 gün içinde ne entryler girerdim, ne artı-eksi toplardım, ne ulupuan kasardım.
lütfen bir daha yapmayın.
beni okuduğunuz için teşekkür ederim.
ulan ben göte göt dediğim için yazdığım yazıyı yemez içmez hemen silersiniz, sol cenah geneleve döndü kimin kime soktuğu belli değil bir tanesine müdahale etmezsiniz. siz ne iş yapıyorsunuz allah aşkına?

yapacağınız işi sikeyim ben gidiyorum amk.
Frank denen şarlatan kaç gündür nickaltı nickaltı gezip polemik yaratıyor.
Karşılığı verilince hemen siliniyor.

Bu yarı evcil hayvanat eğer sizin ise bilelim ona göre tedbirler alalım.
Bu çiftte standarta Bi son verin.
Siz sanırım son 3 yıldır falan ağzınızı burnunuzu maskeyle kapattığınız için sözlükten gelen ağır bok kokusunu duymuyorsunuz.
Polemik diye yazılarım siliniyor ama aynı başlık altında 4 5 tane aynı şekilde yazılan yazılar duruyor sadece benim yazılarım siliniyor.

iki ayaklı it beslemeyi bırakın adil olun.
iki satır tanım yapmayı bilmeyen ulu ibişlerinin ağlama duvarıdır. gerçekten çok yazık..