bugün

senin kafanı sikeyim . siktirgit lan sözlükten yat uyu amk.

kendimle kavgalarım çok hırçın geçer.
"tamam kulaklarım biraz kepçe ama sen bıcır bıcır sesinle konuşurken seni duymamı sağlıyorlar."

uzun olduğu için ben de buraya yazdım : http://mbsadam.tumblr.com...ane-park-nda-bir-yesilcam
Aylar sonra ilk defa gurur duyuyorum, aklın başına geldi eski hasta lavictoria oldun afferim, devam. Koy götüne!
Az kaldı, biraz daha sabır.
bir yıl olmuş yazmayalı buraya.
lilamsı orospu rengini özlemişim sözlüğün.
ha ayrıca hayatında değişen bir şey yok. gelecek sene tekrar bak buraya. bakalım neler değişecek.
vicdanın sana bu güne kadar ne verdi ? şeytana ruhunu satman için seninle pazarlık yapmıyorum, ama bu yüzden hayatın gerçeklerinden sürekli kaçıyor olman seni içinde bulunduğun karanlık duygulardan çıkarmayacak.
Dengesiz insanları çekiyorsun. Kıçında mıknatıs mı var be kızım.
Bunca zaman yaptığım her şeyi koşulsuz yaptım. Hiç bir karşılık beklemedim, en ufak bir güler yüz dai görmek istemedim. Sadece kıymet bilinsin istedim, akılda kalsın istedim. Saygı görmek istedim. Hep aynı hatayı yaptım. Artık hata olarak adlandırıyorum çünkü gerçekten hata hemde hata üstüne hata. Ben nasıl bu hale geldim? Nasıl bilerek hatalar yaptım? Değmeyecek bir insana tüm benliğimi sundum. Bana da yazıklar olsun. Ama en çok sana yazıklar olsun. Bu hayatta kimseyi insan yerine koymayacaksın arkadaş. Bu hayatta kimseyi kendinden fazla sevmeyeceksin. Kimseye güvenmeyeceksin. Ben bu yaşıma kadar en çok ona güvendim, en çok onu sevdim, hayatımda ki tüm ilkleri onunla yaşadım. Sadece mutlu olsun istedim. Ee bu mutlukta ben neredeydim? En dışta? En uzakta? En en en uçta? Aslında hiç birinde değil aslında ben yoktum. Hep o vardı. Hep onun istekleri, hep onun mutluluğu. Değdi mı kızım? Yaptıklarına değdi mi? Lan kendini tamamen ona Adamana değdi mi? Harbiden diyorum yazıklar olsun. Hemde en Kocamanından olsun. Söylediğim onca güzel sözler için, bana dokunduğu için, beni öptüğü için, koynunda uyuduğum için, yine ona güvendiğim için, sırf ağzından çıkan tek kelimeyi yerine getirdiğim için ve daha niceleri için kendimden iğreniyorum. Ama inanıyorum ya bu hayatta eden bulacak, kimsenin ahı kimsede kalmayacak. O da bir gün birini benim onu sevdiğim gibi sevecek ama sevilmeyecek işte o zaman bende onu sevdiğim gibi başkası tarafından seviliyor olacağım. En acısı da bu olacak. Aklımda o olacak ama hayatımda yer almayacak. Yarın her şeyin miladı olacak. Bu sefer kendime söz vermiyorum bu sefer Allah'a yalvarıyorum bir daha onu yoluma çıkarmasın diye.
Her şeyde bir hayır var.
ben i unutma!
Keşke biri çıkıp bir mesajla tüm hayatımı değiştirse.
iyi ki ben benim.seni çok seviyorum kendim hahah.
seni hiç sevmiyorum artık.
hayatı erteleme.
elindekilerin kıymetini bil mutlu yaşa.
''Biraz daha bekle, zamanla herşey geçer'' diyorlar.
Otobüs beklemiyorum amına koduklarım!
Acı çekiyorum, acı...
sevgili ben....

Sadece ve sadece gerçekleri yazacağım sana bu mektupta. Çoğu insanın dediği gibi tutarsız mısın gerçekten ben de bilmiyorum. Evet davranışların sürekli değişiyor ama bu tutarsızlıktan değil de duygularının dalgalanmasından sanırım. Ama bu rahatsız ediyor insanları, tam alışmışken iyiye, karşılarında birden başka birini görünce nasıl davranacaklarını bilemiyorlar. Bu onlar için zor olan kısmı işin. Ya sen? Biliyorum içindeki fırtınaları. Kalbin acıyor, sanki binlerce iğne batırıyorlar kalbine, için bomboş kalıyor sonra, bedenini hissedemiyorsun, mutlu olamıyorsun seni mutlu edecek olaylar karşısında bile. Bunları biliyorum çünkü ben, sen’im. Gerçek sen. Herkesten sakladığın sadece kendinle yalnız kaldığında, damarlarında akan sen… Şu an da üzgünsün biliyorum, o yüzden yazıyorum sana bu mektubu. Yalnız olmadığını, seni anlayan biri olduğunu bilmen için. Ve seni sonsuza dek terk etmeyecek biri… En umutsuz anlarında yine yanında ben olacağım, belki avutamam seni ama en azından yalnızlığını paylaşabilir, gözyaşlarına ortak olabilirim. Kendi kanatlarınla uçmayı öğrendiğin zaman, artık yanında olmama gerek kalmayacak. Çünkü o zaman sen, mutlu olmayı öğrenmiş olacaksın, yani kendini mutlu etmeyi. Ama bunu amaç edinmene gerek yok şimdiden. Kendiliğinden yoluna girecek her şey ve sen hak ettiğin güzellikte duyguları hissedeceksin bir gün. Bir gün dediğime bakma, uzak değil aslında, yakında… Uzaklar yakın artık, kalbin kadar yakın… O kalbe gereken değeri vermeyi öğrendiğinde, hayallerin hayatın olacak, hayatın hayallerin…
Şimdilik hoşça kal…
Canım benim. bitanem. Lan gerizekalı! Bırak artık "aklının bir köşesinden geçiyor muyum acaba?" sorusunu. Sen unutuldun be olm, kabullen.
Dünyaya bi daha gelir de multimilyoner çocuğu olmazsan senin ecdadını s.kerim çohafedersin. Aha buraya da yazdım adam ol. Ne lan bu böyle hep ezileni hep fakiri savunma kafaları. Bas git şimdi.
vazgeçme.
iyi dinle beni şimdi; kendine bir türlü itiraf edemesende bunu ne kadar çok istediğini biliyorsun. korkuyorsun farkındayım korkma ama sen bunu başaracaksın. en güzel şeye sahipsin öncelikle bunu unutma. kimin ne düşündüğünün ne önemi var? insanlar hep konuşup yargılamıyor mu zaten. sen kendi düşünceni öne koy. kendinden emin ol önce. sen biliyorsun ki bu yaşadığın kötü birşey değil. boşver etrafındakileri. sen sakın vazgeçme.
Boşa çırpınıyorsun yine. Sonunda üzülen yine sen olacaksın. Senin olmayan bir şey için umut bağlıyorsun. Vazgeç. Ne de olsa yalandı. Artık kendini düşün ve vazgeç. Sadece bir anı işte, diğerleri gibi. Diğer dört kadın gibi. Yüzüstü bırakıp gitmelerine alışmış birisin sen. Vazgeç. Yalanlara aldanma artık. Sen yalan söylemedin hiç ona. Sadakatin ve sevginle git. Sadece "beni unutma" de ve git. Ama vazgeçerek git.
Sana aferin Aysun. Yine tek cümlesiyle ağlattı seni gece gece değil mi? Kendine gel kızım terk etti seni işte. Ağzına sıça sıça yarı yolda bıraktı, ne o sonsuza kadar seninle kalabileceği yalanına çok mu kaptırdın kendini? Bok ye tamam mı ? Hem de kürekle ye sen o boku, sen böyle oldukça daha çok ağlatırlar kızım seni. Yapman gereken tek şey düşünmemek,düşünme Aysun. Bırak o üzülsün,daha sonra pişman olacağını biliyorsun bırak kendi haline. Geri dönünce hayır de,hayır istemiyorum seni de. Hadi kızım. Yapabilirsin.
oğlum deli etme beni, git yat artık. bak sabah yine uyandığında kendine küfür edeceksin, beddua edeceksin, sabah işe yine geç kalıcaksın. müdürden fırça yiyeceksin. lan bana'da yazık. duygusuz herif hiç mi acımıyorsun.
kendimi seviyorum!

ailem beni seviyor!

mutluyum - huzurluyum - başarılıyım!

allah benimle!

!
Zorla kimseye kendini sevdiremezsin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar