bugün

kim olduğunu unutma!
Sinirlenince ağlama.
Dedim dedim inanmadınız. Şimdi bak ne oldu? Babam Türkiye sınırları içinde bu saatlerde eve gelmesi çok yakın artık hayatımda herşeyin daha güçlü temellerini atacağım. Ili tane şık var önümde sonuç ne olursa olsun bu sefer duyguya yer yok kararlı bir şekilde doğru ne ise onu yapacağım kendime güveniyorum, âmin.
vasat ve gereksiz insanlara laf anlatmaya çalışma, bu kadar lafı eşeğe söylesen onlar adam olur bunlar olmaz.
Bırak herkes bildiği gibi sevsin.
Gecer, geçecek. Atlamadıgın üstesinden gelemedigin hiçbir şey yok senin. Zamana inan mutlu olacağına inan ötesi yok ötesi yalan. Güçlüsün dimdiksin. Her şey güzelecek umut hep var, var olacak.
iyiler kazanır sözüne inan bakalım ne olacak.
Ne adamım yahu koskoca Antalya Havalimanı Emniyeti'ni atlatabileceğimi sandım. Boşuna boşuna zamanım daraldı. Yani siz siz olun uçakta aykırı şeyler taşımayın istanbulu atlatmuştım oysa ki. Neyse herşeyi geçin ben daha buradan nerelere gideceğim haberiniz var mı? Doğru yoldayım.
Şu evrak islerini tamamla da rahat bir nefes al artik canim kendim.* yoruldun iyice..
insanlara yardım etmeyi çok seviyorum. hele kendi mesleğimle ilgili konularda maddi kaygı gözetmeksizin yardımcı oluyorum. şu anda gerçekten haklı olduğuna emin olduğum bir insanın elinden alınmak istenen evini kurtaracağım için müthiş bir duygusal tatmin yaşıyorum. para-pul meselesi değil bu bambaşka bir şey. kendimi rahatlamış ve huzurlu hissetmenin değeri hiç bir şeye değişilmez. alçakgönüllü olmayacağım, evet ben iyi bir adamım.
nar gibi güzelliğin gizliydi; vereceklerin fazlaydı. insanlar inanmadılar!
bazen şöylee bir ilham geliyor ulan ben neymişim beeeee diyorum. bazen de iki kelimeyi bir araya getirip de cümle kuramıyorum, böyle bir gereksizlik, böyle bi asabiyet. kendimi çözebilmeyi başarabildiğim an tamamdır ben olmuşum diyeceğim,ama o an bu an değil farkındayım.
çok aptalsın biliyor musun?
Bugüne kadar çektiğin hiç bir ıstırap değmedi, her şey yoluna girdi gitti, 5 yıl sonra bugünkü sen olmayacaksın başka bir yerde bambaşka düşünceler içinde olacaksın bunu kesin olarak biliyorsun çünki istesende istemesende zaman her şeyi değiştiriyor öyleyse bu günlük dertlerin hiç bir önemi yok genç adam. 5 yıl önceki dertlerinin hepsi bitti gitti işte...
Değmiyor adamım değmiyor.
be amına koduğum, her seferinde sikili gibi ortada kalmana rağmen, neden hala insanlara çok fazla değer verip götlerini kaldırıyorsun?
elindekilerin değerinin farkına var. çok geç olmadan.
nolur bidaha geç uyuma. sabah mal gibi oluyosun.
hiç kimseyi yalan söylediğini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

alıntı.
Gerçektende o günden beri gözüme uyku girmeseydi, hiç olmazsa; arkamda kalan bütün köprüleri yıktım ve şimdi geri dönmek istiyorum, ya da dönüyorum cinsinden bir yenilgiye sığınabilirdim. Kendime, söyleyecek söz bırakmadım. Kuvvetimi büyütmüşüm gözümde.
yine bi halt yiyosun, hadi hayırlısı bakalım.
yıkılmeycam.
Kahveyle mutluluklar diliyorum kendime.*
Sırf soğuk davrandı diye gözlerini dolduracak kadar kimseyi önemseme.
yat da uyu.
kızın seninle ilgili düşüncelerini öğrendin evlenmek istiyormuş hemen soğudun değil mi lan yavşak? tamam la tamam evlenme hemen az burnu sürtsün bakayım bir daha öyle konuşabiliyor mu?