bugün

üzme tatlım kendini senden değerlisi yok .
istediklerin olmuyor artık alışsan diyorum.
eline,diline,beline hakim ol.
biraz daha sabret, biraz daha akıllı oyna, biraz daha gözlemle, biraz daha anlayışlı ol, biraz daha tanı...

ondan sonra tavır al!

bu oyundan galip çıkan sen olacaksın. ama biraz daha zaman var.
hacı napıyoruz? zıplıyoruz. dünya sikime, minare götüme amk.

http://www.youtube.com/watch?v=9gOCzxYxR2g
Bazı insanlar çok hiç.
Ve bazıları haddinden fazlalar.
Bazen bakıyorum kendime, işte bu diyorum içimdeki hırsı yenebilecek hiç bi'şey yok.
Bazı şeyleri çok özlüyorum, bazı şeylerse hayatımda çok eğreti.
Bazen içimden bi ses "keşke" diyecek olduğunda diğer bi ses onu "asla!" diye bastırıyor, bunu seviyorum.
Bazı zamanlarda duyduğum her şeye "s.ktir et" diyip kahkahalar atmak geliyor içimden
Ama bazen dünyadaki tüm sesleri susturup bağıra çağıra anlatmak konuşmak istiyorum
Yani ben, ben çok dengesiz gibi görünüyor olabilirim oysa sabittir değerlerim.
Ve sarhoşken, sarhoşken ben hep böyleyim
ne olacak bu uyku ile arandaki iliski.
ayikken normal hayatta kendini kontrol edebiliyorsun. hissizlesebiliyorsun.
ama sende insansin sonucta..elinde degil..bilinc alti..uyuyunca ister istemez hayal kuruyorsun, ruya goruyorsun ve sahtede olsa mutlu oluyorsun.
bu yuzden surekli uyumak istiyorsun.
ama uyaninca yasadigin hayal kirikligi fazla geliyor.
bu ise bir care gerek.
karşındaki kişiye, onun, senin safhında değerli olduğunu belirtme, hissettirme de. sevme yani onu, onun sana iyi geldiği falan yok. hiç kimse hiç kimseyi mutlu edemez, emrah serbes'in tarif ettiği aşk şeklinden dışarı çıkma.
Günlük tutmayı bile beceremeyen düzensiz bir şeysin sen. ideali olmadan yaşayabilir mi insan sorusuna EVET cevabı olarak doğmuşsun. ayıptır be. Biraz çeki düzen. Azcık çok değil.
yıllardır ertelediğin devrimin zamanı geldi. uygun şartların oluşmasını bekleme artık, şartları sen oluştur ve yap!
kalk ders çalış bebeğim.
vaktini boşa harcama konusunda yakında rekor kıracaksın. kendine gel, boş boş işlerle uğraşma.. ha bi de çok düşünme ya akışına bıraksana biraz.
canım senin sorunun ne?
uçmak istiyorum ama sahiden. varsın kanatlarım olmasın! yeryüzüne tepeden bakmak ve rüzgarın yanaklarımı öpmesine, ellerimi tutmasına, beni kucaklamasına izin vermek...yerinden çıkacakmış gibi çarpan bir kalp ve çığlıklar...ölüyormuş gibi hissederken aslında yaşadığıma inanmak...madem bir gün öleceksem uçarken ölmek isterim.varsın kanatlarım olmasın!
bir yerde bir yoğunluk var, fazlalık var ve sanırım boğucu oluyor. içindeki pıhtılaşmış düşünceyi dışarıya çıkarmak için yazman gerekiyor sanırım sevgili birkedimbileyok.
Yeter ki doğru yerde doğru insanla karşılaş, mutluluk seni bulur. ( iyi kandırıyorum kendimi )
kimseye güvenmemen gerektiğini daha öğrenemedin mi? her defasında hayal kırıklığı yetmedi mi? kendine gel artık herkes senin gibi olacak diye bir kaide yokken nasıl inanırsın her söze, davranışa?!
hem tv izleyip hem müzik dinliyorsun aynı zamanda sözlükte takılıyorsun ve film izlesem mi diye fragman bile izliyorsun nasıl bi insansın sen ya insan mısın oğlum sen. bi şeyi yap doğru yap vel hasıl. *
nasıl bi hayvansın la sen. şu uykun başına daha ne kadar iş açacak bilmiyorum. o kadar ağır uyku mu olur be birader? zamanında sınavları kaçırdın, sevgililerinle buluşmaları kaçırdın, arkadaşlarına yetişemedin. çok şey kaçırdın be oğlum. 5+1 ses sisteminde son ses müzik açılınca bile uyanmıyorsun. uykunda gelip anstezisiz böbreğini alsalar haberin olmicak lan. ulan ev yansa, deprem olsa uyanmicaksın. neyse o kadar da takma kafana, kırmızı renk güzel bilirsin.
Bügün hava güzel. ama ben daha güzelim.
bugün sınavlar bitti, uykusuzluğu attıktan sonra çıkıp güzel bir gezmeli, 24. yaşının son günü nasıl olsa.
bir insan hiç mi değişmez. şu üşengeçliğini at artık üzerinden.
bende isterdim yakışıklı olmak,kaykay kaymak,amerika'da yaşamak,dövme yaptırmak,bir sevgili bulmak, partilere gitmek, konserlerde çılgınlar gibi dans etmek. ama olmuyor, lanet olası hayatımda evden okula, okuldan eve.
sanırım aseksüelim. ya bak hayal kurunca güzel oluyor; ama iş gerçeğe dönüşmeye başlayınca, midem bulanıyor. seks sadece hayaldeyken güzel anladığım kadarıyla... mesela bir erkeğe ilgi duyuyorum diyelim, o çocuk bana yaklaşmaya başlayınca, ondan tiksiniyorum. midem fazlasıyla bulanıyor. halbuki birka. gece önce onunla birliktelik hayali kuruyordum. öyle yani. seks, evlilik, sevgililik filan bana göre değil anlaşılan. aseksüellik de değil ki bu. hayali güzel geliyor bana. neyim ulan ben?
hayat güzeldir. her şeye rağmen yaşamaya değerdir. seni sen yapan tercihlerindir. seçimlerine sahip çıkıp, onlarla mutlu olmayı bildiğin sürece, kendin olduğun sürece ve sevmeyi esirgemediğin sürece mutluluk senindir.