bugün

kabullen. ne deseler yapmak zorundasın. sen hiçbir zaman özgür olamayacaksın.
Özlemek öğrenilen bir şeydir. Bu yaşa kadar öğrenememişsem bundan sonra hiç öğrenemem.
acı yok rocky..
O amına koduğumun dolmuşçusu me çarptı ha ulen sende yolun kenarında mal mal elindeki telefona baka baka yürüyosun arkadaş allah tan telefona vurduda telefon fırladı elinden sende bi zarar yok gerçi telefondada yok olsaydı bunları yazamazdın zaten salak 800 liralık telefon hiç oluyodu zor kurtardın paçayı ulen kerata biraz mal biraz salak olsanda seviyorum len seni kendine iyi bak ev işinide halletmeye bakın hemen.
sınava 2 hafta kaldı. kendine gel ve çık artık sözlükten.
artık touch meyi ele beni olarak çevirmemelisin, insanlar yanlış anlıyor.
şurada yanıp sönen imleç gibi hayatına bir şeyler karalanmasını bekleme. o istediğin hiç olmayacak.
bu sefer kararlıyım evime dönüyorum. 3 senelik okul hayatımı bir çırpıda sildim attım ki, öyle olması gerekiyordu. her şeyin dibine vurduğumdan herhalde. çıkmayı başaramadım, başaran varsa da buradan saygılar sunuyorum.

istediğin hayata geri dönüyorsun işte kemikci, git istediğin mesleği yap, egonu tatmin et. sonra yıllar geçsin okul arkadaşlarının hepsi iyi yerlerde olsun ve sen hala okumaya devam et ve sonra yine bu derdine yan kemikcim!

dayanamıyorum be amir, yok olmuyor her şeyi denedim. yeni hobiler bilmem neler... evet insanlardan uzağım ve hatta onlardan kaçıyorum ama işime geliyor seviyorum kendimi.

en yakın arkadaşım; seni bırakasım yok ve bugün sanki gitme der gibiydin gözlerimin içine içine bakıp (işini iyi biliyor) ben seni bırakmam, yine gelirim. yine sen gelirsin. yaşadığım şehri, en sevdiğim mekanları gezdiririm, sana resimler çizerim, şarkı söylerim. mutlu ol. ben çok üzgünüm, elimden hiç bir şey gelmiyor ki!

grubu da kuracağım yine eski günlerdeki gibi hep birlikte... çete reisi benim ama. Bensiz olmaz gençler!

okuldaki arkadaşlarım,

gidiyorum diye yüzünüzde güller açtı. ulan sanki bir tanesiyle bile konuşuyormuşum gibi. dilsiz olmadığımı, konuşabildiğimi kaç kişi farketti acaba sınıfta?

geçirdiğim travmalar sonucu susmaktan bıktım. ama yazabiliyorum. karşıma şu aralar çıkmayın okul arkadaşlarım!

veda partime hepinizi bekliyorum diye herkesi arasam mı ne yapsam? şaka şaka en sessizinden gidiyorum bu sefer.

bol kahkahalı günler diliyorum kendime ve sizlere.
sakin ol ve sus. biri gidiyo biri geliyo ama olsun sinirlenme. nereye kadar surcek zaten boyle?
bazen çok imkansız kişileri istiyorsun biliyor musun ? bi de bu gidişle bir yeri kazanamayacaksın seni pislik !
allah icine kin ve nefret duygusu vermesin. tum olanlara ragmen.
canımsın.
böle ergence davranarak nasıl eğlenebiliyosun anlamıyorum. sorunluyum ya.
sen sen ol asla bir sevgili adı altında bir erkek için dostundan vazgeçme. en kötü zamanlarında genelde o sümsük erkekler değil dostların yanında olcak. sakın dostlarından vazgeçme.
sakin ol haci. takma kafana.
kendini temize çek.
zavallısın. her zaman aciz her zaman düşünceli. sen iyilik meleğisin onlar kül kedisi. aptallıktan vazgeçmediğin sürece de zavallı aciz olarak kalacaksın.
dini artık yaşamının gündemi haline getir ve diğer saçma sapan şeyleri çıkar gündeminden. bir tek hayatın ve doğal olarak tek şansın var. dünyalık olma hiç değilse bir gün mutlaka öleceğini hiç aklından çıkarma ve öyle yaşa.
susturdun butun milleti aldigin sonucla. egon hic bu kadar tatmin olmamisti. senin kucuk seylerle tatmin oldugunu sananlar anlasin simdi. kimse sana senden bisey olmaz simariksin bilmem nesin diyemez. o bile.
için içine sığmıyor biliyorum. şuanda bile dakikalar geçmez şu iki gün nasıl geçecek bilmiyorsun. ama geçecek. ve çalışmaya başlarsın.
sanki başbakanlıktan aradılar biraz sakin ol.
unuttun. herseyi. ozlemedin. hicbirseyi.
golgeni ismini sil yavas yavas
giderken bu kentten tukur yuzune yalnizliginin
kalbini kendini cek yavas yavas
giderken bu kentten sakin aglama
sus
unut ne yapti sana
unut ne soyledi
unut ne varsa vazgectigin...
klasik müzikle dolu playlist hazırlayacağına, bitir artık şu final raporunu be kadın!
olum sen sen ol ne yap et zengin ol. başka bişi demiyorum bu hayatın tadı zengin olunca çıkıyo aga. bir yolunu bul zengin ol ben sana söyliyim. sonra neden demedin deme.