bugün

hiç bir yerde aranmaması şiddetle tavsiye olunan sadece kendine ait olan kendi düşüncelerini ortaya koyan şahsının yazdığı yazıdır.
sabahın ilk saatleriydi, yeni ağırmış gökyüzünün suratına bakarak düşündüm düşündüm neydi böyle beni uykusuz bırakan bu meret şey denizin masmavi sularımı gökyüzünün haşin gürültüsümü yok yok hiç biri değil bu kalbimin sesiydi kuş gibi çırpınarak haydi diyordu papatyam uzakta çok uzakta bir sevda eli uzanıyor sana bitir korkularını derin bir nefes al aç gözlerini sabaha.*
(bkz: )alıntı) falan durumları
Yine yalnızlık kol geziyor tenhalarımda, fakat bu kez yazacak bir hikayem yok. Zaten buna gücümde kalmadı. Yorgunum ! uyumalıyım..
dikkat çekmeye çalışmanın cümlesidir.

insanlar beğendiklerinde "kim yazmış" sorusunu soracaklardır, muhtemelen. Neden insanların sorması beklenmez ki? DAha gurur okşayıcı olmaz mı?

(bkz: ego)
Bir adam düsünün... iste o adam benim...
herkese her şeyi anlatma.
"Boş pizza kutusu, pizza yerken sadece ağzını pizzayı yemek için çalıştırmaktır, tek kelime etmemektir, telefonun ekranının kirlenmemesidir, hatta o telefon nerededir Allah bilirdir."

yalnızlar parkı çetesi : http://mbsadam.tumblr.com...13/yalnizlar-parki-cetesi
çünkü sen biliyorsun bi şeyler iyi giderken bir şeyler kötü gitmek zorunda. that's rule.
Ne insanlarla oturup kalkmışsın.. kendine gel olum. Sen ne yaptıysan iyi niyetinden yaptın.. Allah için iyi olmaya, iyi davranmaya çalıştın..
Bu vicdanını rahatlatiyor ya bu yeter.

Beni üzenlere de kızmıyorum.. boşverdim gitti. Allah şahit çok huzurlu ve mutluyum.

Sadece bana yaptığı o yakıştırmalar zoruma gitti..
şizofren dedi.. kro dedi.. cahil cuhela dedi.. cehenneme bile yolladı..

Ne diim ben sana artık..

Olsun be. Senin dediğin gibi olsun..

Ama şunu unutma ben unuturum geçer gider, lakin hiç ummadığın bir vakit rabbim çıkarır senden bunu..

Hadi git yolun açık olsun..

Lütfen beni kastederek yazma artık.. lütfen.. rica ediyorum..

Birazcık hatırim varsa..
Yine mukemmelsin bro. Yanliz ders calis cok calis cok fazla calis.
gönlümüzde taht kuracak kadar sevdiğimiz biri canımızı çok yaktığında, o tahtı idam sehpasına dönüştürürüz.
yüreğimizin içinde idam ederiz o çok sevdiğimizi...