bugün

kaçak elektrik kullanan şerefsizlere yazılan yazıdır.

ben bu yazıyı şeklinde başlayan bir başlık açmak istemezdim ama kullanmayın arkadaş kendi kullandığım elektrik bedelinden çok kaçak elektrik kullanım bedeli ödemek zorunda kalıyorum sizin yüzünüzden.
şimdi ben çalmayın desem, sizde tamam deseniz bile çalacaksınız ve beni salak durumuna düşüreceksiniz bu yüzden çalmayın demiyorum çalın ama %5 den fazla değil.
sana kızmıyorum dostum senin çaldığını bana fatura edenlere asıl öfkem, adeletini siktiğimin coğrafyasına.
ben çalma demiyorum çal ama hobi olarak çal.
54 TL kullanım bedeli olan faturanın 105 tl gelmesine sebep olan duruma sebebiyet veren kanı bozuklardır. haram zıkkım olsundur.
o sizin cayır cayır ufo yakarak sömürdüğünüz devlet var ya... o ufoları bizim kıçımızda patlatıyor. dolayısıyla sizi yakaladığım yerlerde elimde ufo sehpasıyla kovalamaya and içerim. hatta amin!
--spoiler--
kaçak elektrikle ısınan sudan alınan abdest , abdest olmaz. gusül hiç olmaz. sizden çıkacak çocukları siz düşünün artık.
--spoiler--
ucu açık elektrik kablolarına denk gelesiniz, rabbim çarpmaz ise 220 çarpar inşallah...
aynen boyle devam kardesim. hatta su hamur taktigini deneyin. onunla daha cok kacak elektrik kullanilabiliyor. hem de caktirmadan.

olur da sikayet ederler ve saatiniz incelemeye gelinirse gelene 50-100 bir seyler verin onlar goz yumacaklardir zaten. sistem boyle oldukca calmaya devam guzel kardeslerim. emeginize saglik. opuyorum hepinizi.
kötü olan sen değilsin; ama "ahmak" ve "aymaz" olan benim. sen "ben istediğim için" kaçak sarfiyat yapıyorsun.

ben seni; eş, dost, komşu hatrına ihbar etmediğim için, haklısın. amme malı, kullanacaksın.. hakkın! ben parası bol olmayan bir salak ferd olarak, senin harcamalarını taahhüt ediyorum.
o değil kaçak elektirik kullananlara hava hoş onları vatandaş ödüyo tabi! hala kürdistan hayali kuruyorlar ülkeyi sömürdükleri yetmiyo!
hepiniz orospu çocuğusunuz. haram yiyorsunuz.
Kul hakkına giriyorsunuz haberiniz olsun. Hırsızlığın her türlüsü haramdır ve sanmayın ki bu hırsızlığa uydurulmuş kılıflarınıza inanıyoruz.
not: o çektiğiniz kaçak hatlarla kullandığınız haram mal sizden ve size göz tuman cümle şeref yoksullarından çıksın inşallah. Eğer hakkıma giriyorsanız, hakkımı helal etmiyorum. Bunun birde öte dünyası var, orada görüşürüz.
o kaçak yaptığınız trafodan çıkan elektrik sizi çarpsın da beter olun emi!
100 tl nin üzerinde fatura ödüyorum sen orda hendek kazıp, biz "özerk"iz diyosun yaaa. sana lafım yok. sana elektrik verip bana ödeten genetik atıklara lafım: sen iki oy fazla alcan diye biz ay sonunu getiremiyoruz mübarek.
Hem bu ülkede yaşayıp hem kaÇak elektirik kullanan Yüzsüz insan sürüsü.. Üstüne üstlük kaÇak elektrik Kullandıkları tespit edildikten sonra Elektrik kurumunu taşlayan yüzsüzler.
bizimkinin kaçak yaptırdığı sarayın aylık 700.000 tl elektrik gideri varken sizin aylık 5-10 tlilik kaçağınız devletimize koymaz.

http://www.birgun.net/new...i-da-biz-mi-oduyoruz/8518

edit: daha doğalgazı, suyu da hesaplamadık. tek başına bir binada tüm memleketteki kaçak elektrik bedeline yakın elektrik harcaması yapılırsa tabi ki memleketin enerji ihtiyacı var diye açıklama yapar barınç.
şırnak'ın cizre ilçesinde yaşayanlara ithaf edilmesi gereken yazıdır.

hem kaçak elektrik kullanıp, hem de elektrikler kesildi diye (tümden değil, ilçe girişindeki trafolardan birinin patlaması kaynaklı kesinti) DEDAŞ binasını yakma rahatlığını göstermişlerdir.

halbuki cizre'de yaşanan elektrik kesintisine onların yerine benim üzülmem gerekirdi. zira istanbul'da ikamet eden bir vatandaş olarak onların elektrik faturalarını ben ödüyorum!..
takığım bugünlerde elektrik faturalarıma. haram olsun ne diyim.
kardeş kıyağıdır(!).
Öteki dünyada görüşecez ogluuuum!!!
Bir gram hakkım varsa götüne girsin ibinelerin.
güncel Önemli Başlıklar