bugün

evet ben galatasaraylıyım!

bu yazıyı da, benim gibi gerçek galatasaray taraftarlarına yazıyorum! dinle beni galatasaraylı!

başınızı eğmeyin! dik tutun! biz galatasarayız! biz galatasaraylıyız!

en çok bugün galatasaraylıyız! takımımızın her zaman yanındayız!

en kötü gün bugünse bugün daha yüksek sesle galatasaray!

değil 2.lig, 3. lig amatör ligde toprak saha da bile oynasa bu taraftar yine galatasarayla!

değil amatör ligde, asfaltta oynasa kaldırımdan desibel rekorunu, ikinci kez kıracak olan bu taraftar yine galatasarayla!

tamam! çok kötü takımız! tamam! fenere yenildik!

ama bu bizim, galatasaraylılığımızdan, sarıya ve kırmızıya olan aşkımızdan, birşey eksiltmez!

ama bu bizim, fenerden fersah fersah büyük olduğumuz gerçeğinden, birşey eksiltmez!

her fenerli, bizim takımımızdan daha büyük olduklarını söylediğinde, göt olup kalmaya mahkumdur!

çünkü fener takımı, koskoca galatasarayımızın yaptıklarının hiçbirisini yapamamıştır! yapamayacaktır!

fenerliler, girdikleri her cimbom-fener muhabbetinde, göt olup kalmaya mahkumdur!

başlıyorum!

bir fenerli; biz size 6 attık dediğinde, galatasaray taraftarı biz de size 7 kişiyle 7 attık diye sokar lafı!

bir fenerli; siz bize 7 attığınızda oradamıydınız dediğinde, galatasaray taraftarı; biz yoktuk ama o işi beceren dedelerimiz oradaydı, diye sokar lafı!

bir fenerli; biz sizi daha çok yendik dediğinde, (burayı dikkatle okuyun galatasaraylı kardeşlerim) galatasaray taraftarı; biz sizi daha güzel yendik der,

tarihin gelmiş-geçmiş en büyük futbolcusu, metin oktay'ın attığı gol sonrası fener ağlarını parçalamasını (ki fenerlilerde bunun kuyruk acısı hala taptazedir) ekleyerek sokar lafı!

bir fenerli; kadıköy'den çıkış yok dediğinde, galatasaray taraftarı; graeme souness'ın, nam-ı değer ulubatlı souness'in, bayrağı o gecekondunun tam ortasına dikmesini hatırlatarak, sokar lafı!

bu üç maddeyi; birincisi metin oktay'ın ağları parçalaması, ikincisi ulubatlı souness'ın bayrak merasimi, üçüncüsü 7-0'ı aklınızdan hiç çıkarmayın galatasaraylı kardeşlerim!

başınızı her daim dik tutun, bu üç maddeyi arka arkaya sıraladığınızda her cimbom-fener muhabbetinde yüzü gülen siz olursunuz!

bir de gerçekler var tabi! onların hayallerinin bittiği yerde başlayan, gerçekler var! bizim gerçeklerimiz var!

17 mayıs 2000 var! 25 ağustos 2000 var! gelin kardeşlerim, 25 ağustos 2000'e gidelim!

hani şu fenerin, sadece hazırlık maçlarında karşılaşabildiği real madrid'i, 2-1 yenip süper kupa şampiyonu olduğumuz 25 ağustos 2000'e!

hani şu george hagi'nin, bazılarının en büyük transferimiz dedikleri roberto carlos'u maymun ettiği 25 ağustos 2000'e!

sırf hagi'nin, 25 ağustos 2000'de roberto carlos'la taşak geçmesinin hatırına, siktir edin dün akşamı!

galatasaraylı kardeşlerim, hagi bizim gönlümüzün en güzel yerlerinden birindedir!

hagi'ye yapılan saygısızlık, 25 ağustos 2000'e saygısızlık yapmak demektir! o yüzden hagi'ye protesto olmaz!

her fenerli, galatsaray'ı ali sami yen'in kurduğunu bilir!

sorun bakalım fenerlilere, kaçı kurucularının ismini biliyor! hiç düşündünüz mü neden bilmiyorlar!

çünkü; fenerbahçeyi kuranlar galatasaray lisesi mezunudur!

her galatasaray lisesi mezunu istese de, istemese de galatasaraylı olmak zorundadır! bunun tersi söylenemez!

nasıl ki bir mason, mason olduktan sonra masonluktan çıkamaz, ölene kadar mason kalırsa, galatasaray lisesi mezunu da o liseye girdikten sonra, ölene kadar galatasaraylılıktan çıkamaz!

yani fenerbahçeyi kuranlar galatasaraylıdır!

bu bilgiyi de cimbom-fener muhabbetlerinde, kullanın galatasaraylı kardeşlerim!

tüm bu yaşadıklarımız, bana kurtuluş savaşı'nı hatırlatıyor galatasaraylı kardeşlerim!

hani şu elindeki herşeyi kaybettikten sonra, düşmanlarının o milleti bitirdiğini zannettiği yıllarda, türk milletinin küllerinden doğduğu kurtuluş savaşı'nı!

aynısı kardeşlerim! bugün elindeki değerleri kaybeden, girdiği her savaşta yenilen galatasaray'da, aynı o türk milletine benziyor!

hatırlayın galatasaraylı kardeşlerim o günlerin, kurtuluş savaşı'nın sloganını;

elbet bu karanlık günlerden sonra bir güneş doğacak!

evet ben galatasaraylıyım!

evet sen galatasaraylısın!

evet o galatasaraylı!

evet biz galatasaraylıyız!

evet siz galatasaraylınız!

evet onlar galatasaraylı!

herkes anlasın diye, bütün şahısları kullandım!

daha önce "galatasaray taraftarı" başlığına yazdıklarımı okuyanlar bilirler!

biz, bu kötü günleri çok gördük!

galatasaray tarihi'nde, böyle büyük başarısızlıklardan sonra, hep büyük zaferler yaşanmıştır!

bu kez de böyle olacaktır!

çünkü;

gerçekleri tarih yazar, tarihi de galatasaray!!!
sonuna kadar okuduğum yazıdır.

Ancak şunu belirtmeliyim ki bu şekilde yönetilen bir takımı daha fazla desteklemek istemiyorum.
bir galatasaraylı olarak okuduğum yazıdır fakat fazla iyimser ve tamamen geçmiş üzerine yazılmış bir yazıdır.
ey galatasaraylı yönetimden kurtulmak lazımdır yoksa bunlar bizim iyi günlerimiz. o canınımız ciğerimiz hagi'yi bir kupaya satmaya utanmadınız mı?

vefakar olun vefakar azıcık hagi'yi satmayın dostlar,metin oktay rahmetli yaşasa ona da kimbilir aynısını yapardık...

önce galatasaraylı biraz vefakar olacak.
birisi kendini asıcak galiba dedirten yazıdır. kahkaha attırır. bu kadar ezikliği görünce fenerbahçeyi daha çok sevmemi sağlamıştır. şimdi bu yazıyı oku bağıra bağıra desibel rekoru kır bireysel.

edit falan: bu ne saldırı böyle yenilmeyin kardeşim o zaman ağlayanı biz mi susturucaz.
(bkz: bunu yazanı savaşa sok bi orduyu yener)
sonuna kadar okuduğum yazıdır. sevgili kardeşimiz güzel yazmış, doğru yazmıştır. hagi'ye saygısızlık olmaz, olmamalı. vefalı olmalı galatasaraylı unutmadık hagi'nin yaptıklarını; ama her iyi oynayan iyi oynatacak diye bir kural yoktur. * * *
hagi'ye zeval olmaz yazar doğru demiş, Galatasarayın kurucusu Ali Samiyen tamamda bu fenerbahçenin kurucusunu hiç duymadık kim bunlar ? şükrü saraçoğlu olamaz ee kim o zaman ?. *
Şapiyonluk kimin umurunda,
Ne iki kupa, ne de avrupa,
Hepsi gelip geçici heves,
Bizim aşkımız CimBomBom'a.
(bkz: #11521169)
gündemi değiştirebilirsiniz ama tarihi nasıl değiştebileceksiniz?

(bkz: en büyük galatasaray)
olayı dramatize etmeyin beyler.
fenerliler olarak insan bu hallere de düşer mi allah kurtarsın ama o da kurtarmaz ki.
- yarraa yemişsiniz olum alınmayın da..
fenerbahçe'nin büyüklüğünü gayet güzel ifade etmiş yazı.o muhabbetlerden galip çıkma hırsı zaten bunu gösteriyor.
yıldızlarla süslenmiş bu yazıda , eziksaray taraftarı diyor ki ;

eziğiz gelmeyin üstümüze , bir kulp buluruz biz her rezilliğe .*

(bkz: tt arena da ağlama rekoru kırmak)
(bkz: 6 kasım sokağa çıkma yasağı)
(bkz: bukalemun taraftar)
son 2 maçta alınan 4 puan sonrası cinconluların varlığını hissettirme hezeyanlarıdır.
dostum taraftarlık mı kaldı artık

1 trabzonspor 30 21 7 2 57 21 36 70
2 fenerbahçe 29 21 4 4 66 28 38 67
3 bursaspor 30 15 10 5 46 25 21 55
4 gaziantepspor 29 14 7 8 39 28 11 49
5 eskişehirspor 30 11 11 8 34 32 2 44
6 kayserispor 30 12 8 10 39 38 1 44
7 beşiktaş 29 12 7 10 44 34 10 43
8 istanbul bşb 29 12 4 13 37 35 2 40
9 karabükspor 30 11 7 12 44 47 -3 40
10 antalyaspor 29 9 10 10 32 38 -6 37
11 galatasaray 30 11 4 15 33 41 -8 37
12 mke ankaragücü 29 9 9 11 45 51 -6 36
13 manisaspor 30 11 3 16 42 48 -6 36
14 gençlerbirliği 29 9 8 12 37 44 -7 35
15 sivasspor 30 8 8 14 37 50 -13 32
16 bucaspor 29 6 6 17 25 48 -23 24
17 konyaspor 29 4 9 16 23 41 -18 21
18 kasımpaşa 29 5 6 18 27 58 -31 2

(bkz: eksi averajlı takımın taraftarı olmak)
güncel Önemli Başlıklar