senin düşündüğünün aksine ben kötü bir adam değilim baba. ben iyi bir adamım. '' ulan sen adam mısın? '' dersin; bunları okusan.. Bilirim; dersin. ben iyi bir adamım be baba. valla bak.
babamızın okuduğunu varsaydığımız entry lerdir. merhaba baba, ben şu an isveç'teyim ama sen beni mekke'de sanıyorsun. saygılar.
çok kral adamsın biliyon di mi.
Baba!

Biraz büyüsen diyorum artık...
Zor ama, yine de yazayım
Annemin hayatını sikip attın, yetmedi çocuklarının da ruhunu sktin. Bu gün, kendimden başka kimseye güvenmemin sebebi sensin. Buna ne kadar içerler ya da takarsın bilmiyorum. Çocukluğumu düşünüyorum zaman zaman ve yokluğunu.. Keşke hep yokluğuna ağladığım zamanlardaki gibi kalsaymışsın diyorum. Çünkü bir evlat olarak seni anmamaya çalışmak ya da el mecbur anmak durumunda kaldığımda lugattaki küfürlerden çok daha fazlasını sıralayabilme yetisine sahip bir insana dönüşmüş olduğumu görmek bana öyle çok koyuyor ki....
Küçükken beni şarkılar söyleyerek uyandırırdın , çok özledim bunu. Bide küçükken daha çok severdin sanki beni.
peder bey, 10 lira ateşlesene be.
sinirlerine hakim olabilsen iyi adamsın. seviyorum seni.
Her şeye rağmen seni hala sevebiliyorum. Adam ol.
Neden bu kadar birbirimize benziyoruz.
Eve dön.hep bir eksiklik hissediyorum.
Seni baba olana kadar anlayamadım.üzgünüm.
ömrümde senin kadar sorumsuz bir kişilik görmedim, tanımadım.
seni de zaten yalanlarından dolayı tanıyamadım.. şu saatten sonra da zaten değişemezsin.
seni bu şekilde kabullenmek istemiyorum ama başka çarem yok.
Sürekli suçlardın beni.
Dizim kanadığında bana sarılan babam yoktu.
Annemin ölüm nedeni benmişim gibi yapardın.
Senden kızım kelimesi dahi duymadım.
Ben katil değilim.
25 yaşına kadar beni katil olarak gördün.
Ünlenince kızın oldum.
Ben katil değildim.
Baba...
kendime çektiğim krediden aldığın parayı bana dönsen artık diyorum he baba ? hiçte fena olmazmıştı.
Zor zamanımda ve büyürken yanımda olmayıp şimdi hep yanımda olmuşsun gibi görünme çaban komik.
her şeye rağmen seni çok seviyorum.
seni çok özledim.
sen ne güzel kalpli adamsın baba gibi baba allah seni başımızdan eksik etmesin.
Bu hayatta gerçek anlamda beni düşünen ve değer veren tek kişi olduğunu düşünüyorum baba , bunca yıldır hep senin gibi olmaya çalıştım ve çalışmaya devam edeceğim . Ödeyemeyeceğim kadar hakkın var üzerimde beni ben yapan kişi sensin baba. bu arada Para yollasan iyi olur açlıktan ağzım kokuyor .
babam en değerlim kahramanım seni çok seviyorum, çok özledim. Keşke her konuşmada yüzüne de böyle kolayca yazdığımız gibi rahatça söyleyebilsek.
anamı nasıl onun bunun çocugu olan bi karıyla aldattın bilmiyom ama ayda 15 bin tl nafakayı kitledik sana otur derdine yan orospu cocugu.
Allah senin bin belanı versin şerefsiz.
Allah senin bin belanı versin şerefsiz.
bir tek benim mi babam dünyalar iyisi?