bugün

başkası adına utanmak diye bir şey var, işte bu duyguyu bana her gün yaşattığın için allah belanı versin!
bilirsin, aklımdan geçenleri direkt yüzüne söylemek istesem de söyleyemem. neden böylesin ki? hani arkadaş gibi olacaktık? sözünden döndün.
Diplomayı aldım, kardeşim evlendi, vasiyetin olan çeşmeyi yaptırdım, özledim seni.
Sen benim bokumsun. Hatta bokum bile olamazsın ya neyse.
al şu lig tv'yi artık amk ya.
baba o kimyon tarçın değil.
Babam seni çok özledim .. bayram sabahlarında traş olduktan sonra tütünle limon kolnysnndan oluşan kokunu bana gölge oluşunu saçlarmi okşayşnı sarılışını bana kızmalarnı sonra pişman olup gelp yanaklrmdan ısırışını çok özledim seni babam..
çok özlüyorum milyonlarca şey yazıp sildim ama çok pişmanım ne geçmişe gidebiliyorum ne zamanı geri sarabiliyorum özür dilerim tüm hatalarım için.. defalarca iş işten geçmeden özür dile dediler keşke ama keşke dinleseydim! o allah'ın belası odada o sıcak pamuk ellerini son kez tuttugumu nerden bilebilirdim?
ilk aşkım, en yakışıklım, varoluşumun mükemmel iki sebebinden biri, arkamda dağ, yanımda dost. Sen benim herşeyimsin.
Sanırım özledim seni. Bu çok ağır benim için ama maalesef öyle. Sana benzeyen adamın, sana benzeyen sonuyla biten filmi izliyorum. izlediğim için aklıma düşmedin, aklıma da düştüğün için izledim. Adam sana çok benziyor. Filmi izledikçe Bodrum'u özledim. Çocukluğumda bodrum, annem, anneannem, teyzem, kardeşim ve kocaoğlu pansiyon demekken, 12-13 yaşlarımda sen oldu ve öyle kaldı. Hayatımda önemli olan herşeyi bombok etmeyi nasıl da güzel başardın sen. Ama keyfin yerindeyken ne kadar güzel bakardı gözlerin. O buz, o soğuk, o kibirli halin yok olurdu. Ben seni ne çok severdim, hep senin de beni sevdiğini düşünüp ama öyle olmadığından emin olarak. Seni çok özledim biliyor musun? Şu an o kadar yakınsın ki bana neden böyle hissediyorum bilmiyorum. Telefon etsem konuşacak gibiyiz. Ama bu asla olmayacak. Seninle, diğerleriyle olmadığı gibi vedalaşabildiğim için şanslı sayıyorum kendimi. Sana, seni sevdiğimi, kırgınlık ve kırgınlıklarım her şeyi anlatabildim. Tepkini görmemiş olmam çok önemli değil. Ben icraatime bakıyorum. Umursamaz gülüşünü, dünyayı siklemeyen tavrını özledim. Sesini özledim. Ne kadar kibardı davranışlarınla bir bütün oluşturduğu inkar edilemez ve bir o kadar da etkileyici.telefonda benim sesimle karşılaşınca birden düşen tonunu hatırlıyorum. E allah belanı versin o zamanlar için demekten kendimi alıkoyamıyorum, tıpkı şimdi olduğu gibi. Varoluşumun sebebisin ya sen, sanırım yok oluşumun da sebebi sen olacaksın. Öyle ya da böyle şu an için seni seviyor ve özlüyorum bil istedim.
Rüyamda seni gördüm geçen gün. Dövüyordun beni. gece birden uyandığımda her yerimin ağrıdığını hissettim. sesini duymayalı sanırım üç ay oldu. küs olman, konuşmayacak olman hatta sofrada dahi yüzüme bakmadığın o anları düşündükçe kötü oluyorum. umarım düzelir aramız.
Ellerinden değil, ayaklarından öpüyorum.
Sebebim, ustam, kocababam,
Sana yazıyorum ey gidi ihtiyar...
Ellerinden değil, ayaklarından öpüyorum.

Köylüydün belki ama onurlu, mağrur,
Bilirdin birçok şeyi birçok bilenden.
Sıcaklar altında orak sallayan, güneşten kavrulan teni bilirdin,
Kendini bilirdin kendini, Köylüydün belki ama...
gölgen hep üzerimizde olsun.
hep bi kac kilometre uzagimizda oldun, her gun arastik falan ama ben babami bas ucumda isterim. buyudugumuzu bayram seyram ziyaretlerinde gormeni degil, yani basimizdayken farkedememeni isterim.

bigun benim yuzumden yuzun kizarirsa, don o bizim huzurumuz icin bu yasina kadar calismaktan kalinlasmis, burusup nasirlasmis, bukulmez olmus parmaklarina bak.

anla ki sen bi babanin yapmasi gereken her seyi hakkiyla yaptin.
Senden nefret etmek zorunda olmaktan nefret ediyorum...
sigarayı bırak be adam.

bak geçenlerde kalp krizi geçirdin. yetmedi şimdi de bir akciğer hastalığına yakalandın. Ama hala günde 2 paket içmekte ısrarcısın.

Neden neden?
ölmekten korkmamamın tek sebebi bir ihtimal buluşacağımız inancı, sen gittin, ben bittim be baba.
olmadi be reis, yaptigin hic olmadi. once seneler bosa mi gitti simdi?
iyi adamsın baba. Fazlasıyla iyi adamsın. Yaptıklarından dolayı müteşekkirim. Yalnız daha iyisini yapabilirdin. Yapabilirdin baba. Olsun ne yapayım. Olsun baba. Olsun.
iyiki varsın baba.
Baba,ilk aşkım gölgende huzur bulmak baba olmak nasıl bişey birinin değil herkesin yükünü çekmek ve dimdik durmak nasıl bişey, olumsuzlupa karşı gülüşün nasıl 10 numara simdi daha iyi anlıyorum. Ve unutma sen güldüğün sürece ben nefes almaya devam edeceğim. iyiki varsın babam.
Seni çok seviyorum kahramanım benim.
Özledim gelsen ya keske.
allah seni başımızdan eksik etmesin. senin hayatın boyunca yaptığın hatalardan ders aldım. nasihatlerini kulağıma küpe ettim. birçok konuda ne kadar haklı olduğunu yaşayarak daha iyi görüyorum. var ol.
yaşlanıyorsun be sanki koca kurt. yok mu bunu durdurmanın bir yolu, sen bulursun bir çaresini, hadi be...