bugün

daha yeni yanınızdaydım ama doyamadım ya la. 3 gün yetmed hacı. özledim yine.
asıl konuşmak istediğim konuya gelirsek.

sana verdiğim sırları anlatma artık kimseye. top secret diyorum akşam olmadan başkasından duyuyorum. sonra vay efendim bize bir şey anlatmıyorsun diye kızıyorsun nasıl anlatayım ben sana şimdi ha söyle bana...
annem, canım benim. Şu an yan taraftaki koltukta dizi izlerken uyuyakaldın. Yastık kaymış biraz, horluyorsun. Önceden ne kızardım horlamana. Küçüktüm ama o zaman, benim yaşım küçüktü senin ise gençti. Şimdi benim yaşım ilerledi, sen ise yaşlanmaya başladın ve senin de bir gün öleceğin aklıma geldi. Işte bu yüzden bu horlama sesini dakikalardir dinliyorum. Çünkü bu sesi bir daha duyamayabileceğimi farkettim. Şimdi buraya yazıyorum, sana söyleyemiyorum bunları. Çünkü şimdiye kadar ne sevinçlerimi paylaştım kimseyle ne de üzüntümü. Bu duygularımı da paylaşamıyorum seninle. Ne çok istiyorum ama seni ne herşeyden fazla sevdiğimi sana söyleyebilmeyi.

Annem, sen bu hayatta tanıdığım en güçlü insansın. Seni üzen herkesle baş edebiliyorsun. Kimse yapamaz bunu.

Son bir şey daha anne, hani bana bugün sordum ya neden hiç ağlamıyorsun diye. Anneannem öldüğünde de ağlamadım 5 ay sonra dedem öldüğünde de. Ağlamak saçma demiştim sana. Ama bu yazıyı yazarken ağlıyorum anne, hem de bütün birikmişleri ağlıyorum anne. Seni kaybetmekten korkuyorum annem. Ah iyi ki bilmiyorsun ağladığımı, dalga geçerdin benimle.

Ha anne, hani sen dizi izlerken uyuduğunda kanal değiştiriyordum ya, bu akşam değiştirmedim. Yarın anlatacağım sana diziyi.
Sevgi saygı bizden reisss.
canım annem güzel annem. bu kadar.
varlığına varlığımı koyabileceğim 3 insandan en önemlisi, en vazgeçilmezi, en şevkatlisi, en gelecek göreni, en huzur vereni, en güzel bakanı...
Seni, senin sabrın ve şevkatin kadar çok seviyorum.
anne şu "koyduğun yer" evin gizli bölmesi gibi bir şey mi ya ?

(bkz: nereye koyduysan ordadır)
Anne gelme üstüme ben zaten geleceğimle ilgili bir sürü kaygı yaşıyorum eriyorum üzülüyorum bunalıma girecem bari sen bana destek ol.
valla seninkiler kadar guzel olmadi tabi yemeklerim ama karaladim biseyler.
seni çok özledim
iyi ki varsin iyi ki yanimdasin.
senin için her şeyi yaparım.
Fındık fıstık ballll ballll allahımmmmmmm...
Akşam geleyim yanaklarını ısıracam mujks
görsel

seviyorum kız seni..
sözlükte tüm aile ferdlerime yazmak istedim de çılgın kadın, sıra sende.
yaz geldiği için bana nohut yapmıyosun, bu konuda çok üzülüyorum, günlerin geçip tatilin bitmesine az kalması konusundaki tek tesellim nohutlu günlerin yaklaşması.
bir de anne söyleyemedim ama şu ara kilo aldın sen ya. gerçi bunun farkına varırsan yaz yemekleri de yapmazsın diye korkuyorum ama olsun durum bu.
tüm mutfak-yemek muhabbetimi buraya dökmek istemiyorum anne, insanlar günde 8 10 öğün yiyoru
http://m.uludagsozluk.com...az%FDy%FD-abime-yazd%FDm/
Keske ben hic dogmasaydim ve keske benim yuzumden genc yasta vefat etmeseydin.
Tek kelime ile evladınin istikbali için yaşayan, fedâkar, cennet kokulu kutsal bir insan.
Netice de peygamgeri de bir anne doğurdu.
Nasıl bir annesin sen buz gibi soğuk . Sevgisini göstermeye korkan... Hayat çok kısa oysa ... Ben ve kardeşlerim 5 yaşında değiliz ve sevgiden şımarma çağını çoktan geçtik...yinede sen sağol . Biz sana böylede alıştık.
ben senin yeni goblen heyecanını yerim.
Beni uyandırma bana uyanmayı öğret.
sözlük yazarlarının annelerine söylemek istedikleri şeylerdir.

Annem, büte kalmam diye beklerken 8 dersten büte kalıp, üstüne bir de yaz okuluna kalmamla, doğru düzgün göremedim yüzünü. Burnumda tütüyorsun derler ya, öyle işte. Ramazan da sensiz geçiyor. Yemeklerini, kokunu, iş yaparken sana sataşmayı özledim. Tombiş yanaklarını sıkmayı, seni boğarcasına sana sarılmayı. hadi oğlum kalk dediğinde anne beş dakka daha demeyi, kalkıyorum deyip ordan oraya devrilirken gelip ayağımdan tutup beni yataktan aşağı çekmeni, kahvaltı yapmayışıma kızmanı, beni uyandırmak için sucuk kızartmanı, senle alışverişe çıkmayı bile özledim. Seviyorum seni.
Çok bok yedim, hatta şu sıra gerçekleri bilsen utanırsın benden. Bakacaz ben anacım bi çaresine
cansın, canansın. daha ne denir ki. ayaklarının altı öpülesi insansın.
seni çok seviyorum kadın. sen bile bu kadar sevdiğimi bilmiyorsun. hergün bulaşığı yıkadıktan sonra sana türk kahvesi yapmak beni o kadar mutlu ediyor ki.

çok çektik be anne. merak etme şimdiye kadar senin için yaşadım bundan sonra da öyle olucak.

sakın üzülme tamam mı. ben senin dertlerini dinlemeye senin karnında başladım. 20 yaşındayım ve bir birbirimizin tek tutunacak dalı kaldık.

allah seni başımdan hiç eksik etmesin.
tamam gene horla bi şey demiyorum ama arada mola ver be anneciğim.
canım annem benim. gecenin bi saati kalkıp bize sahur hazırlıyorsun sonra da hadi siz yatın uyuyun ben kaldırırım sofrayı diyorsun ya... seni seviyorum.
güncel Önemli Başlıklar