bugün

2 gündür iz tv izleyen bünyede yaratabileceği etkidir. lan seyrediyorum, paranın a.ına koymuş 15-20 lavuk, çıkmışlar trenle afrika seyahatine, tanzanya'dan cape town'a gidiyorlar pride of africa denen bir tren ile. treni görseniz bok yemiş airbus a380 uçağı yanında, viktoryan tarzı şaşalı lüks içerisinde afrikalı aç seyrettirme taşıtı.orient express'in yandan yemişi, burjavizinin gelebileceği son nokta. peki bunlar ne yapıyorlar ? o ihtişam içerisinde, afrika'daki sefaleti, köyleri, savanları, şelaleleri geziyorlar. biri de demiyor ki ağa biz ne yapıyoruz ? mantarlı filaminyon ya da portakallı ördek yerken bu neyin keşfi ? yalandan yere üzülmeler, sefalet içerisinde köylülere vah vah sesleri arasında izole edilmiş bir akvaryumdan bakış açısı.

bunaldım, sıkıldım, uyanmak bile istemedim bugün.
muhtemelen stv belgeselleridir. ve allahu tealanın yarattığı aslan o günkü rızkı olan ceylana doğru emin adımlarla ilerliyordu.
bugünlerde havada uçuşan depresyon partiküllerinden nemalanmanın sonucu bahane olan belgeseldir.
depresyon şahane belgesel bahane *
Yaban tv izleme sonucu oluşan hede.
Koalalar neden depresyonda?Bunun cevabını verin önce pis fizyologlar!Hep insan hep insan nereye kadar?
ama o geyik çok tatlıydııı diyerek hüzünlenmeme neden olan o av görüntüleri beni inceden inceye depresyona sürüklemiştir.avlanma belgeselleri insan psikolojisini etkiler kısaca canlar.
mesleki çaresizliklerin de sebep olduğu sürüklenme eylemidir.
bir inşaat mühendisi kendi iş ortamını, problemlerini, şantiyesini tüm gün yaşadıkdan sonra birşeyler becermiş gibi eve gelir, Discovery Channelda Extreme Engineering i açar ve ne kadar siktiri boktan mevzularla uğraştığı ile yüzleşir. tek çaresi kendini depresyonun kıllı kollarına bırakmaktır.
genelde yavru ceylan kaplana av olurken oluşan duygu.
doğrudur. belki de bazı şeylere sadece inanmak değil, bilmek istemenizden ötürüdür. özellikle evren konuluysa ve sonunda morgan freeman çıkıp "bunu henüz bilemiyoruz. ama kim bilir, belki de çok yakında bilebiliriz" diye bitiriyorsa daha da bir depresyona sokar ve "nasıl bilemeyiz nasıl nasıl nasıl" diye sitem etmenize sebep olur.