bugün

asıl senin gibi oksijen israflarını zehirlesin, diye cevap verilebilecek laf öbeğidir. kurban olsundur her bir sokak hayvanına.
kimileri için sevindirici bir haber iken kimileri içinse gözyaşı dökmeye sebeptir. tabi ki volkan demirelin anlatmak istediği herkesçe anlaşılmıştır.
Gerçekten dendiyse tarihi ayar olacak cümle.
pavalı köpeklerin zehirlenmesi çağrısında bulunmaktır.
volkan kişisine bir kamyon dolusu davaya patlayacak olan talihsiz cümle. gerçi arkanda turkiye nin en ağır mafyalarindan biri var. davalar cezalar ne yazar sana.. di mi volkan?
sokak köpeklerinin zehirlendiğini sanan sakallı barzo sözü.
melo gidip volkana şişe atılmasın diye taraftarı durdurur.bu da anca böyle kendi seviyesinde laflar eder.sonra ayar falan denir bu laflara.ben ayar değil karaktersizlik görüyorum ortada.
Çirkin ve insanlık dışı bir yorumdur. 5 kuruşluk karakteriyle Sokak köpeklerine ettiği hakarete mi söveyim, yoksa sportmen dışı davranışlarına mı bilemedim, çirkeflikte level atlamış bir adam Volkan, ve belli ki çok dayak yememiş hayatında, ağzı burnu dağıtılmış, kana doymuş bir adam böyle umarsızca sağa sola dalmaz aptal değilse, ya güvendiği biri var ya süzme salak, başka bir açıklaması yok. Sokak köpeklerinin de bizim gibi yaşamaya ihtiyacı var, Melo'yu köpek yerine koyup dalga geçtiğini sanırken, belediyelerin köpekleri zehirlemesini doğal bir eylemmiş gibi göstermesi saçmalıktır, hayvan severleri kendisine dava açmaya davet ediyorum.
Belediye senin zihniyetindekileri zehirlesin. Hayvanseverler tarafından 5199 sayılı kanuna muhalefetten dava edilmesi gereken bir cümledir.
Lan troll sacmalamasi sandım, bakmadim bile. Vay amk, milli bir kalecinin sözü bu ha. Sizin spor ahlakinizin, etiginizin ta amk. Ibnelikte beni bile geçmiş. Evet.
Bilmeden kendine hakaret etmistir pavali kopek.
Belediye sokak (!) köpeklerini zehirlesin yerine, "insanlar sokaklardaki hayvanlara sahip çıksın, sahiplensin." diyemeyecek kadar yüreksiz ve vicdansız sporcu.
volkan'nın melo'ya verdiği tarihi ayardır. işte futbolcu böyle olmalı nasılda benimsemiş sevmiş oynadığı kulubü ve formasını. melo gibi oyuncular ligimizden gönderilmeli.
evet ama önce pavalı köpeklevden baslasinlar malum sayilari 25 milyon kadarmis .oluleride saracoglu stadina toplansin .
Volkan sözü.

Melo'yu geç, volkan resmen içindeki nefreti kusmuş. Göremiyor musunuz? Adam Sokak köpeklerinin zehirlenecek kadar gereksiz olduğu düşüncesinde.
volkan demirel hemen bu cümlesi için özür dilemeli. sokak köpekleri zaten zor durumda yaşıyorlar ki yaşam onların hakkı. sen melo ya kızmış olabilirsin ama o zavallıcıkları buna alet etmeye hakkın yok. Adaletli hayvan hakları yasası istiyoruz. kedi ezen şizofrenik insanların ıslahı, yük hayvanlarının çalışma koşullarının denetlenmesi , pet shoplarda satışın durdurulması, yaban hayatın ve doğanın korunmasını istiyoruz.
sokak köpeklerine haksızlık oluyor, çoğu zararsız kendi halinde hayvanlardır.
her hareketiyle provakatörlük yapan volkanın sözü.
bunu diyen ayıyı sniper zehirledi.

http://www.youtube.com/watch?v=rDZt0yVodrc
fenerbahçe ve galatasaray'ın sevgili olmadıkları döneme ait bir açıklama açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar