bugün

kazanırsa kavede anlatırsın. başkanın eline verdiydim ehehe
CHP Malatya milletvekili veli ağbabayla aramızda platonik bi ilişki var. 10 yıldır her karşılaştığımızda karşılıklı selamlaşıyoruz. Kendisi şu anda belediye başkan adayı. Geçen kernekte rastladı sarılıp kucaklaştık. Çok yakın bi dostuma sarılıyormuş gibi hissettim. Bence veli ağbaba da bana karşı boş değil.
iyi sık elini bir daha göremezsin çünkü.
Gereksiz bir eylem.
denk gelinemeyen şeydir. geçenlerde imamoğlu bizim k.m.paşa meydana gelmiş onuda kaçırdım. imamoğlu veya murat kuruma denk gelsem yanlarına gidip yanaklarını sıkılayıp "çen iştanbul belediye başkanı mı oldun/olucakşınn çennnn" diye böyle pat patlamak var da işte denk gelmiyorlar bir türlü..
asla yapmayacağım eylem.
ben tesadüfen belediye başkanı ile tokalaşmıştım. hem de kendisi o dönem ülkenin en popüler belediye başkanı idi.
Gelibolu'da 2 kere akp belediye başkanı adayıyla, 1 kere iyi parti adayıyla tokalaştım.

Oyum iyi parti'ye.
Akp Seyhan adayı bir cenazede denk geldi. Herkesin elini sıkarken bana yaklaşıyordu, telefonum çalıyormuş gibi yapıp uzaklaştım.
ben bizim ilçe belediye başkanıyla tokalaşmıştım.
Seçim dönemi çok kolay gerçekleşebilecek eylemdir. Önemli olan sonrasında da başarabilmektir.
işedikten sonra elini yıkamayan yüzlerce el ile temas ettiğinden murdardır.
Geçen gün tek şeritli yolda trafiği kesip insanlarla tokalaşmaya çalışan bir belediye başkanı adayı gördüm. Bu insan başkan olsa ne olmasa ne?
Berberde traş olurken belediye başkan adayı elini omzuma atıp desteklerinizi bekliyoruz deyince, baş göz üstüne başkanım deyip gazladım. Hep onlar mı yalan söyleyecek?