bugün

pendik'te hayata geçme aşamasında olan durumudur.

illa evleneceksin hacı, ya da bekar kampları kurulur yakında.

--spoiler--
AK Parti Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, 1+1 dairelerin “ailelere hitap etmediği ve komşuluğu körelttiğini” savunarak, 70 metreden küçük dairelere yasak getirdi.
--spoiler--
Muthis bir saptama hatta genisletilebilir.
1+1 sadece seks
2+1 grup seks
3+1 hardcore havuzlu seks. diye gider.
genellikle otobüste yer isteyenler tarafından yapılır.
money talks stratejisini kullandıktan sonra sıkıntının ortadan kaldırılacağı bir durum.
ülke genelinde ev sahipleri tarafından yapılan uygulamadır. zannederler ki evi bekara verince ev bir anda kerhaneye dönecek, evet dönenler vardır ama dönmeyenler de vardır, içerisinde namaz kılınan kuran okunan bekar evleri de vardır. lakin ne faydadır ki bu huy can çıkmadan çıkmaz.
öğrencilere ev verilmemesiyle eş değer hadise. bir yandan haklı bir yandan haksızlık. Haklı yanı gerçekten bekarların ve öğrencilerin evin içine sıçması. haksızlık ise herkesin böyle olmaması. bence buna göre bir madde olmalı. atıyorum eğer evin içine sıçılıyorsa resimler çekilip kanıt gösterilerek mülküme zarar veriyorlar, içine sıçıyorlar diye ceza. verilebilir ya da sözleşmeye bakılmaksızın evden çıkartma hakkı olabilir.
Yapılan büyük bir yanlıştır. Bende bekarım, bende öğrenciyim. Duvara çivi çakmadım diye düşündürür. Zararı yapan zaten depozito almaz.
(bkz: bekara ev yok)
anayasal mülkiyet hakkına aykırıdır. ben 1+1 mülk edinmek istiyorum kardeşim sen ne hakla benim temel hak ve özgürlüğümü sınırlarsın? bunlar ancak olağanüstü durumlarda kanunla sınırlanabilirler ve en son baktığımda belediye başkanlarını kanun çıkarma yetkisi yoktu.. yakında birisi dava açar idare mahkemesine iptal olur..
evin cenabet olmasından korkar bey amcalar. bereketi filan kaçar aman diyim.
bekar durumda olup kiralık eve ihtiyaç duyanlara ev verilmemesi durumudur. kiralık diye özellikle belirttim çünkü ev satılıksa bekar evli ayrımı pek yapılmamaktadır. bekarlar çadır kurup eylem yaparak seslerini duyurabilirler.
evi bekara ya da ogrencilere kiralarsa depozitoyu ev piril piril bile olsa vermeyeceklerdir.
edit: eksileyen arkadaşlarda depozitoyu kiracısı olan bekar ve öğrencilere geri vermiyorlar sanırım.
güncel Önemli Başlıklar