bugün

bir ss zgabor sözüdür..

bence iftiradır fakat neden sansürlü bu başlık. yaşında deniliyor yaşında degil yaşımda olacak çünkü cümlenin sonunda verdim var..

peygambere her türlü iftira serbest atatürke iftira atmak yassah olmadı bu iş..
(bkz: beni muhammed e verdiklerinde 9 yaşında bir kızdım/#39026146)
https://www.google.com.cy...0i8i13i30k1.0.q-AAGp4PNdU

kaynak.. bir sürü google araması bak birine..

iftira veya degil bu beni ilgilendirmiyor peygambere olmadık hakaret eden lagım farelerine hiç bir şey yapılmazken böyle başlıklar hangi akla hizmet sansürleniyor.
bir lagım faresinin ben başlık açtıktan sonra şimdi zsa gabordan bahsedecek birileri diye entry girdigi hadisedir..

ulan hamamböcegi ben başlıgı 22:21de açmışım sen 4 dakika sonra entry kasmışsın.. tipik bir lagım faresi olarak karşına neyin gelecegini kestirmişsin ama ben başlık açtıktan sonra..

inine dön. ve pislik yemeye devam et..
gabor gönüllüyse problem yok diyen sıgırlara aklım sır ermiyor..

böyle bir şey suç gerizekalı.. yani yaşı küçükse bu pedofiliye giriyor türk ceza kanunu da bunu suç olarak görüyor..

tek istisan iki tarafın da yaşı küçük olacak.

gerçek veya degil görüyor musunuz nasıl ikiyüzlüler..

rıza varsa sorun yokmuş.

ben entryinin ekran görüntüsünü aldım pedofili gerekçesiyle şikayette bulunacagım.. reşit bir insanla reşit olmayan bir insanın ilişkisine rıza gözüyle bakıyor diye..

içerde yatmasa bile para cezası keserler..
mevzu atatürk olunca her şey meşru olur bu ülkede. kemalizm dini bunu gerektirir çünkü.
Bu sırada hangi maddenin etkisindeyse kendisinin önce bunu açıklanmasıyla konuya daha fazla hakim olunacağını belirtmek isterim.
düşük ıqlu lagım faresi orospu çocugu hamamböceklerinin anlamadıgı nokta şu atatürke kimse hz muhammedi eş tutmuyor..

sizin gibi şerefsizler eş tutuyor olabilir o ayrı mesele..

bak lagım faresi bugün varsın yarın ananı sikerler demedi deme, bu başlı sansürlü başlık..

ulan orospu çocugu hiç mi sinlernmiyorsun da gelip buraya muhafakarlık dersi veriyorsun kodumun küffar şerefsiz münafıgı..

anasını siktigimin hamamböcegi yav..
Zsa Zsa gabor'un doğum tarihi: 1917
Bahsedilen yıl: 1937.

1937-1917= 20.
uydurmalara inanan bir büyük grup insan keşfedildiğinden beri, "istediğini söyle, birileri sana inanacak" kafasıyla ağzına geleni söyleyenlerin söylediği bir dünyada, ortaya atılan bir başka iddia.

maraş dondurmacı kılıklılarla başladı bu furya.

"birilerinin" inanacağını bildikleri için, istediklerini söylüyolar, işte...
hala daha iddia tartışılıyor sanılıyor..

yahu bu başlıgın farklı versiyonları sansürlü, niye onu tartışıyoruz..

hadi hakaret falan etsek neyse biri itirafta bulunmuş dogru veya yanlış sözlük yönetmiyse başlıgı sansürlemiş hangi hakla..

hadi sansürlediniz diger başlıkları niye sansürlemiyorsunuz da bizi lagım fareleriyle ugraştırıyorsunuz her gün.
gerçekten de çok verici biriymiş, tebrik ettim.

kadın kendi isteğiyle vermiş

kuran kursunda tecavüz eden

donsuz dinciye giren çıkanın adı neymiş de

bu kadar dertelenmiş ?

tanım : doğruluğu şüpheli bir şaçmalık.
ülkede geri zekalı bir kanser türü var, etnik olarak ne bokum oldukları da belli değil. bir konu hakkında kaynak yığıyorsun inanmıyorlar, kendileri gibi herhangi birisi götünden bok sıçıyor, hemen ayet olarak benimsiyorlar.
çok fazla kişide görülen bir rahatsızlık da toplum içinde daha fazla tanınan biri aracılığıyla prim kasmaktır.

bu davranış aynı zamanda özgüven eksikliğini ve yıkıklığı gösterir. bir çok insanın ünlü denilen tayfaya tapması bunun göstergesidir.

bu tiplerle çok haşır neşir olursanız siz de yıkık olursunuz. zaten buradaki birileri güzel bir örnek vermeye çalışırken güzel örnek olmuş...
(bkz: Iyi yaptın amk)
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)

bugün de yazmak nasip oldu çok şükür.
Beyni olsa yaşla ilgili tutarsızlıkları gösterip yalanını kanıtlayacağım ama buna laf anlatmaya harcayacağım zamanı duvara bakarak geçiririm daha faydalı.
anneannen olabilir.