bugün

beyini olmadığı için beyin zarı da olmayan erkektir.bu yüzden karşı cinsin cinsiyet zarına takmıştır.
(bkz: bakireliği önemseyen zihniyet arttıkça olacaklar)
bıraksın bu işleri ya. bir kız gelecek karşısına hadi bana gidelim diyecek ve eve gidecekler evde kızın bakire olduğunu öğrenecek ve hiçbir şey yapmadan evden çıkıp gidecek ha yok öyle bir dünya.

buna kim inanır kadir inanır.
hayatın tokadını daha yememiş, büyük ihtimalle de henüz aşık olmamış saf duyguların kurbanı erkektir.
kendi bakireliğini de karşı cins kadar koruması gereken erkektir.
doğru düşünen erkektir. zira başkasının artığına sahip çıkmak istemiyordur. el alem siksin biz karı diye alalım he mi?
candır. başkasının altında inlemiş bir karaktersizi kendine eş olarak görmüyordur.

erkeklerde bekaret ya da bakirlik gibi bir durum söz konusu olamaz. zira cinsellik erkek için bir ihtiyaçtır.
kendisi herkese atlayacak sonra da "karı" diye alacağına kriterler düzecek ise göt deliği sikilesi erkektir. net. hatta ben sikerim, bana gönderin a dostlar!
Tercihini bu yönde kullanan erkektir. Önüne gelen hatuna atlamaya çalışıp sonrada bakire hatun istiyorum demek biraz enteresan tabi.
He sende bakir olursun ona eyvallah. iradene sahip çıkmıp, vermişsindir 31 in gözüne, o zaman ananın ak sütü gibi helaldir sana bakire hatun.
Sevdiği kızın bi erkeğin altına yatıp aç köpek gibi yalanmasını hazmedemeyen erkektir.
şu namus kavramının cinsellikle bir ilgisi olmadığını iyice bi' anladığımızda ülke daha güzel bir yer olacak.
lan şu toplumda millete karalamaya ne kadar hevesli insan var ya.

ya siktiğiminin kızlık zarıymış, zarı patlak kızla evlenilmezmiş, zarı sağlam kız oralcıymış. olm bırakın muhabbetide kiminle istiyorsanız gidin onunla evlenin ya.

patlak kızları orospu damgası vurmuş, bakire kızlara analcı, oralcı damgası vurmuş kuş beyinli insanlara sesleniyorum. ulan gerizekalılar senin anan, bacın, ablan yokmu? düşün o zaman annen bakiremiydi? eğer bakire değilse evlenmeden önce kaç kişi ile yatmıştır kim bilir, veya bakire olsaydı evlenmeden evvel kaç kişinin penisini ağzınamı almıştı? hiçmi utanmıyorsunuz lan daha da kötüsü yarın evlenince karınız hakkında böyle düşünülmesini istermiydiniz. türk toplumunda bakire olmayan ile evlenmek istemiyor, bakire kızlara ise oralcı, analcı olarak görüyorsan gidersin başka bir ülkeden kız alırsın.
Bütün kızlarla yatıp kalkmak istiyeceksin sonra bakir olsun diyeceksin ne ala memleket.
bekareti nerden bulduğunu merak ettiğim erkek.
toplumu karalamaya meraklı olmaktan değil, toplumun kara noktalarını aydınlatma çabası yüzünden konuşuyor millet.

bunu bir idrak edelim önce.

sadece seks ve kadın özelinde değil genel olarak insanları sadece kendilerini bağlayan eylemleri üzerinden belli kalıplara sokmaya, kötülemeye, karalamaya bayılıyoruz.

sen bakire olmayan kızlara orospu damgası vuruyorsun, o buna sinirlenip bakire olan kıza analcı damgası vuruyor, biri mini etekliyi yollu addediyor, diğeri türbanlıya türlü ithamlarda bulunuyor.

nitekim ülkede sevsek de sevmesek de, istesek de istemesek de belli kutuplar ve bunların hassas noktaları var. sen onun kutsalına söversen o da kızıp senin kutsalına söver. sonra ilk taşı atanın, bu paradoksu başlatanın da bir önemi kalmaz. içerisinde yok olur gideriz.

türk kadını dediğimiz annelerimiz, kardeşlerimiz, eşlerimiz. türk erkeği de keza aynı şekilde. bir şeyler söylemeden, bazı ithamlarda bulunmadan önce bunu idrak etmemiz gerekiyor.

zira bunun ucu yok, küfür edersen küfür yersin. o yüzden biraz saygı duyup insanların "sadece kendilerini bağlayan" eylemlerine dil uzatmamak gerekiyor.

kimse sırf mini etekli, türbanlı ya da bakire - bakire değil diye annesinin, kız kardeşinin, eşinin namusuna dil uzatılmasını istemez.

herkes gönlünce yaşayıp, sevdiği, istediği kişiyle evlensin. sen sorun ediyorsan bakire bul, o sorun etmiyorsa bakire olmasa da sevdiği kızla evlensin.
Fantazilerimdeki sabun kokusu
izin vermez açılmış ise yarin kukusu.
benimdir.

önem vermekle "olmazsa olmaz" arasında fark var. olmazsa olmaz değil, ama önemli. çünkü sonuçta önemli. olayın felsefi altyapısını yazdırmayın şimdi cahiller.
Benimdir o. Ister abazalık ister geri kafalılık olarak yorumlansın. Ben evlenecegim, hayatımı birlestirecegim, her sabah yanimda uyanacagım kadının daha önce baska bir erkekle yatmıs olma fikrini kabullenemiyorum. Tiksiniyorum. Midem kaldırmıyor. Aynı sekilde kendimi de uzak tutmaya calisiyorum bu durumdan vesselam.
Bu konuda sıkıntı çeken en öncü erkeklerden biriyim 2 adet psikoklog değiştirdim bir boka yaramadılar ayrı konu ama her gun gecem gunduzum bırbırıne giriyor hala atlatabilmiş değilim.Konunun özü hiç bir zaman namus olmadı kimse için değildirde konunun özü şudur onun elini tuttuğunda tutmus oldugunu bıldıgın bırı vardır operken sevişirken nemini hissederken bunların hepsi her zaman yaşanmıştır bunu yapan zaten biri olmustur o kızın aklına bunların gelme ihtimalini düşünmen o kızın hatırlması ihtimalini düşünmen vardır.Canını yakan her onu öpmeye çalıştığında o eski iraderin ortanıza girmesidir her yerinde başka izler varmış gibi görmendir ne kızı suçlayabilirsin ne çocuğu yapabilcieğin tek şey dünyaya inançlara kadere sövmektir ve eğer gerçekten aşıksan işin bitmiştir geçmez o 4 yıldır atlatamadık biz sevdiğimle buyrun buda her şeyi özetleyen parça ;

https://youtu.be/EI1ZiiIEoU0?t=135 .
Birlikte olduğu insanın başka biriyle cinsellik yaşamamasını isteyen erkektir. Açıklamaya ne kadar çalışsam da beyinler sığ oldukça istediğiniz kadar çabalayın, batarsınız. Bırakın insanlar istediği gibi yaşasınlar. Sen istemezsin, böyle bi durumu olur biter. Cinselliğin hep altına yatmak , emmek, gömmek gibi tabirlerini kullanıyorsunuz ya, size ne? istemem diyin bitsin kardeşim. Niye bi kadının cinselliğini memleket meselesi haline getirip ağzınızdan küfürler, salyalar çıka çıka bağırıyorsunuz. Umrunda olduğunu mu sanıyorsunuz. işte sizin sorununuz da bu, farkedilmek istemek. Kadın fark etmedikçe artık o küfürler, hayal güçleri nereye gideceğini bile sapıtıyorsunuz. Sözüm bu durumu kabul etmeyen erkeğe değil, eder etmez kendi tercihidir. Sözüm hırçınlaşan, hırçınlaştıkça daha da vahşileşen tek hücrelileredir. Alınmaca gücenmece yok.
Biraz gerzek olan erkektir. Namus iki bacak arasında değildir.
erkekler bu işe baya önem veriyor ama kadınların aynı düşüncede olduğunu sanmıyorum.

yaşadığımız sürece iyi kötü görüyoruz, adamın yemediği halt kalmamış, kız sıfır fakat hiç sorun etmiyor. bi erkek bunu kabul etmez.
Bekarete önem veriyorum adı altında burada hayvanı şekilde dikenli memeleri onlarca bilmem ne şeklinde entry girecegime delikanlı gibi bekareti önemsemedigimi açıkça yazarım .
Bu tür insanlar duygudan yoksundur. Vajinadaki perdenin aslında çocukken vajina ile ilgilenip vajinaya bir şeyler sokmasını ve vajinanin iltihap tutmasını engellemek, tamamen koruma amaçlı olduğunu bilmeyen ataerkil yapıya sahip bilinçsiz insancıklar tarafından tanrısal bir düşüncedir. Daha doğrusu düşünememektir. Erkeğin yaptıkları bir şey olmuyor yalnız mesele kadın oldu mu işler değişiyor.
-her bekareti olmayan kadına bu muameleyi yapıyorsa kesin tabirle, aptaldır.

nedense herkesin aklına sadece ve sadece bekaret zarı olmayan kadın topluluğu geliyor, şahsi fikrimle bu kadının hiç tecavüze uğradığı aklınıza gelmiyor. belirli sınırlar içinde kadın eğer bilerek bedenini vermişse, tamam erkeklerin yok ben temiz isterim v.s. demesi kabul edilebilir fakat onun dışında her bakire olamayan saçma tabirinizle de 'temiz olmayan' damgası vurulamaz.
Bakır olmasi gereken erkektir yoksa neden önem versin ki .
güncel Önemli Başlıklar