bugün

en çok konuştuğ konulardan biri olan hanzodur.
yere düşer. Ehehehe güzel esprik di mi?
Sevdiği kıza daha önce takılmış olmasını istemiyordur.
Buna takılınca çomar olmuyorsun. Kişisel tercihlere saygı duymak gerekir. Erkeğin de kadının da bunu isteme hakkı vardır. Niye çünkü bu mahrem bir konu. Insan sevdiği kişinin mahremiyetini başkasının bilmesini istemeyebilir. Bunun dinle kitapla da bir alakası yok. Kendi örf ve adetlerimiz, yetişme tarzimizi da işin içine katmıyorum. Sevdiğim kıza benden önce başka birisinin dokunmuş olmasını istemem. Allah kimsenin başına da vermesin. He dünyanın sonu mu? Tabiki de değil. Çok seviyorsam kaldirabilecegimi düşünüyorsam o an için sorun etmeyebilirim de. Büyük konuşmamak lazım. Tabi bunu isteyebilmek için kişinin kendisinin de böyle olması gerekir. Yani bu konu tamamen ıkı insanı ilgilendiren bir konu. Burada bunu tartışmak bile gereksiz. Hiçbir zaman büyük konuşmamak lazım. Hayat bizlere ne getirir ne yaşatır hiçbirimiz bilmiyoruz çünkü. Allah herkesin gönlüne göre eş versin.
sırf bakire olduğum için benimle sevgili olan olmuştu tabii ben bunu sonradan öğrendim.

aynı insanın mesajlarını yakaladım erkek arkadaşıyla birlikte iki tane kızın evine gidip kızlarla birlikte olmuşlar. klasik Türk erkeği zihniyeti: ben istediğimi yapayım ama evleneceğim kız tertemiz el değmemiş olsun.

bu tip insanlar kadar aşağılık ve sapık insanlara rastlayamazsınız çünkü onlar kendilerinde olmayan masumiyeti başka bedenlerde ararlar ve namustan dem vururlar fakat kapalı kapılar ardında ne sapıklıklar yaptıklarını, o pis zihniyetlerinde neler döndürdüklerini bilmiyoruz sanki.
Direk uzaklaşılması gereken tiplerdir. Birini sadece cinsel amaçları için sevdiğinin belirtisidir. Bir ilişkide önemli olan düşünceler ve sevgidir. Daha önce cinsel deneyim yaşanması bu kadar önemli olmamalıdır.
Bekarete takılmak çomarlık öyle mi ? iyi peki tamam. Ya, başta düzeyli seviyeli birliktelik yalanlarıyla alabildiğince ve hatta düzeltebildiği kadar kızı düzelten sonra da yürümedi ayaklarına kıçına tekmeyi basan, habire don değiştirir gibi sevgili değiştirenlerin adı ne oluyor ? Söyleyinde bilelim. Çağdaş zampara mı ? Yoksa bekaret ve çomarlık ayaklarına şehvani hisslerinize bir kılıf mı arıyorsunuz ? Önüne geleni becermek medeniyetse, eşekler sizden daha medeni. O halde siz geri kalmışsınız.
Sevdigi kizin onlarca kişi tarafindan ellenmesi vs. Nasil tabirler allahim Sözlüğü kekolar basmis.