bugün

bir sorunsaldır. bana göre 2 dizide birbirinden saçmaydı. kurtlar vadisi hepsinden güzel.
O iki diziyi anlamak için zekâ gerekir .
Hala bu diziler üzerinden trollük yaptığını zannetmek daha saçmadır.
görsel
kapasitem o dizileri anlamaya yetmedi o yüzden saçma diye nitelendireyim diye düşünen bi yazar daha.
Behzat ç. Efsane diğerini izlemedim bilemem .
görsel

Başka da bir şey demiyorum.
Behzat ç için yorum yapmayacağım ama Leyla ile mecnun saçma olarak nitelendirilmesini uygun bulmadığım dizidir. Anlamak için deha olunmasının gerekmediğini söylemekle beraber dümdüz ahmak değilseniz detaylarda o diziden fazlasını bulursunuz.
(bkz: bio-ritmik largo)
ahahaha. hayalet ne diyo la bu mal?! hic gulecegim yoktu amk.
Sonra da diyorlar ki Türk dizileri neden kendini geliştiremiyor.Biz elimizdeki iyi dizilere sahip çıkmayı bilmiyoruz.Saçma sapan diziler yıllar boyu devam ederken kaliteli yapımlar erkenden veda etmek zorunda kalıyor seyirciye..Bu durum biz GERÇEK dizi severleri oldukça üzüyor.
benzat ç bir adım daha saçma. ama leyla ile mecnun da çok kötü be abi. acayip absürt.
ikiside saçmadır. Kiralık aşk varken böyle dizileri izleyenleri anlamıyorum.
en saçması leyla ile mecnundur. absürtlükte zirve.
leyla ile mecnun bi ara izleyeyim dedim 4 uncu bolumden sonrasını izleyemedım...
behzat ç daha saçma. ama bu leyla ile mecnun saçma değil anlamına gelmiyor.
ikisi de saçmadır. ve ikisini de izleyen ergendir.
türkiyede yapılması zor olan dizilerdendir. Gerçeği absürt komedi ile birleştirerek birşeyler yapılmaya çalışılmıştır saçma diyen izlememiştir açık net.
ikisi de birbirinden saçmadır. hele behzat ç çakma arka sokaklar ve kurtlar vadisidir.
Leyla ile mecnun en saçmasıdır.

Zaten sevmemizin nedeni de çok saçma olmasıdır.

Ne kadar saçma bir hayatımız olduğunu tam anlamıyla yansıtmasıdır.
leyla ile mecnun a saçma diyen gerizekalıdır. net. bu ülkede yapılan en kaliteli dizilerden biridir lm.
leyla ile mecnun daha saçmadır tabiki de. behzat ç nin hiç değilse bir konusu bir teması bir omurgası vardı. bu leyla ile mecnunun ne olduğu belli değil. garip absürt olaylar falan oluyordu.
Kondom takmayan (bkz: baban) ağır basıyor.
başlığı açan daha saçmadır. transformers filan izliyodur kesin. bütün hayali, robota dönen sarı bir araba almaktır filan.

edit: imla.
Türk malı dizisi izleyen türk malı beyanı.

Leyla ile mecnun efsanedir.
ikisi de birbirlerinden saçma dizidir. neslimiz bu tarz aptalca dizilerle uyutuluyor ve beyinleri yıkanıyor.