bugün

Sırrını bize de söylesin insanı.
Tebrikler !! Ben 1 kilo veremiyorum vallahi tebrikler.
ameliyat gibi duran kilo verme resimleridir. tebrikler. sağlık ve mutlulukla inşallah...
Tebrikler, adamım.
Tamam mübarek vermişsin anladık helal olsun da zaten bunu söylemiştin daha önce. 1 sene önce hem de (!)

(bkz: 46 kg vermek)

Önerilerin varsa tek entry de topla, okuyup feyz alalım biz de. Başlık başlık entry entry seni mi takip edecez?
Olması gerekendir 150 kiloyla yaşanmaz. 96 kiloya nasıl düştüğü değil 150 kiloya nasıl vardın asıl merak edilendir.

(bkz: kalbe değil mideye oturan inek)
Azimle hayatını geri kazanan arkadaşı alkışlamak gerek diye düşünüyorum.
Helal abi.

2 kilo veremeyip bok atan dingillere aldırma. Çok büyük iş.

Ben yaz başı 83'ten 70'e düştüm de etrafta başbakan gibi dolanıyordum. Sen ki 50 küsür vermişsin..
Adamın yarısı buhar olmuş.
brava!

aslında önceden kilolu olup sonradan zayıflayan insanlar daha avantajlı çünkü bildiğimiz üzere yaşlılıkta insanların metabolizması yavaşlıyor ve kilo almaya başlıyorlar. işte bu adamlar kilo almaya başladıklarında hayatlarını yeniden düzenleyip muhtemelen kendilerini kontrol edebilecekler. bence büyük avantaj.
Lan ben 5 kilo veremiyorum, helele hocam.
helal olsun reis. azimli sıçanmışsın ki taşı delmişsin.

edit: fare
(bkz: oha)

Eğer mide tüp ameliyatı değilse gerçek irade budur.
tebriklerimizlen beraber uyarımız hızlı kilo vermek vücutta sonradan ancak ameliyatla giderilebilecek sarkmalara yol açar. o yüzden yavaş yavaş...
valla arkadaşlar, 185 boyunda ve 85 kilodayım. x=y olduğu için ne kilo alırım, ne de veririm, hiç işim olmaz valla. fit olun ve fit kalın.
Tebrik ederim mükemmel bir başarı ama vücut tipin endomorf muhtemelen benim gibi, çok yatkın bizim vücudumuz yağlanmaya da sporla hemen toparlamaya da en yatkın tipiz. Senin kadar muazzam olmasa da benim de iki aylık bir serüvenim var. Başarılarının devamını dilerim.

(img:#1490025)
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar