bugün

Seyirci.
Bi batalla değildik ama on numara pozisyonunu kolay kolay kimse alamadı elimden.
Gizli forvet. Ama öyle böyle değil. Ben hile bulamıyodum içimdeki forveti.
Forvet, gol atıp formayı yüzüne kadar çekip havalı olduğunu sanan embesillerdensim. Bi keresinde gol sevinci yapmak için kayayım dedim diz üstünde, diz miz kalmadı, şort giyerdik bedende.
ne mevkisi amk oradan oraya seğirt. arada kaleye geç.
kaleci (sürekli gol yerdim).
Ben hep kaçardım dersten.kaçmadığım zaman hocaya kantinden tost alırdım ayakcısıydım yani.
Forvet, en beleşçi golcüsünden.
stoperdim. top gelmeyince yan yan yürürdüm öyle maç biterdi.

sınıflar arası futbol turnuvasıydı. ilk maçtı ve maç başlamadan önce rakip takımdaki bir oyuncunun topa çok sert vurduğunu duydum. aslında yapılmaması gereken bir şeydi fakat topu kontrol etmek yerine toptan kaçmaya çalıştım ve 5-1 yenildik.
Kızlarla voleybol oynayan mevkiide ayıptır söylemesi o zamandan bi çapkındım on tane saptansa ne bileyim servis çıkarmak daha cazibeliydi.
Turnuvalarda defanstım. Beden derslerinde ise iflah olmaz bir forvet. Bazen de sağ bek.
(bkz: yedek kamil)
kaledeydim. iki uc kere oynamistim topu topu o da orta okulda falan. erkeklere karsi kizlar mac yapiyoduk iki tane falan gol yedim sadece gerisini kacirmadim ama dusunun oynayanlar da okulun futbol takiminda zaten takimin yarisini bizim sinif olusturuyodu neyse iki tane falan gol yemistim kizlar kazanmisti ve o kadar sert mi top atilir bi kiza bende bidaha top oynamadim.
(bkz: ofansif orta saha)
orta saha. 2-1-2 dizilimindeki 1 bendim.
savunma olarak başlayıp forvete evrilmiştim.
Bana futbol oynatmazdı hoca. Gıcığın biriydi. Neymiş efendim eşofmansız oynayamazmışım. Sanane yani. Benim bildiğim futbol ayakla oynanır Eşofmanla değil. Bak gene sinirlerim gerildi.
Toptum ben ordan oraya savrulurdum... hey gidi günler.
savunma. en çok gol atanlardan biriydim aynı zamanda. uzaktan sert ve isabetli vuruyordum ama çalım atmayı beceremezdim. hala da oynasam öyle oynuyorum.