bugün

Evli değilken bedava değil mi amk dedirten durum. Hayır yani amacın sadece seks ise etrafta bu kadar salak+verici kız varken yapamıyosan senin mallığındandır.
aklını kullanan insan işidir. evet.
aslında hiçbir seks bedava değildir. bunu zamanla anlayacaksınız. bedel ödenmeden seks olmuyor. neden?
çünkü kadın lükstür.
Mal beyanıdır. Altın düğün salonu ev eşyası vs vs vs derken ömürlük para veriyorsun. Birde bu taraftan bak istedim.
Not: evlenin lan ama bu mantıkla değil.
Kendini yakmaktır.
Anneniz çok lüks değil mi?

Babanız en az milyon yatırmıştır. Her ay Chanel çanta falan hediye etmiştir.

Bir fukara için saçını süpürge etmiş, senelerce kendine bile bakamadan saçma sapan yaşamış ve hâlâ para harcamamak için elinden geleni yapan kadınların cocuklarısınız çoğunuz.

Şu gereksiz kininizi bir yerlerinize monte edip normal halinize dönün.
Seks için evlenen ya çok büyük yokluk yaşıyor yada duygusuzdur.
o işi bedavaya getirip kâra geçtiğini sanan insanın düğününden ev düzeltmesine, akrabalardan gelen giden komşuya kadar eşine ve çocuğuna harcadığı yedirdiğini giydirdiğini hesaplayıp zararda olduğunu farketmesi gereklidir. tribini kavgasını falan saymıyorum bile.
kafası çalışan insan işidir. evet.
hal böyle olunca kadına değer vermeyen yığınla evlilik oluyor. çünkü birlikteliğin seks üzerine kurulu, boşaldın istediğini aldın daha o kadının artık gözünde bir değeri kalmaz ki. işte gerici toplumlar seks yapmadığı için itici güç etrafında sırf bu yüzden evlenerek bir nevi et parçası olarak görüyor kadını.

oysa sikişen gelişmiş toplumlar zaten doygun olduğu için hiçbir cinsel baskı altına kalmadan sadece istediği için veya onu sevdiği için evleniyor.

buna itiraz etmeye o yüzden ilkel toplumların hakkı yok.
Şu fani hayatta yapılacak en karlı iştir. Evet.
hesap bilmemektir. evlilik daha pahalıya gelir.
ahmaklıktır.
kafası çalışan bireyin yapacağı iştir. evet.
yaşamına devam edebilmek için besin alan insana benzer. haz duygusu kördür.
(bkz: evlenince gece gündüz seks yapacağını sanmak)
Mantıklı şeydir. Her gece seks. Evet.
küçük düşünen insanların işidir. 3-5 yıl sonra benim karı böyle/benim erkek böyle diye zırlaması muhtemeldir.
Evlenilen barbara palvin vb bir sey ise yarın yüzüğü hazır ama yurdum kezbanina cakmak icin o sacma hareketlere bir ömür sabredilmez.
Hayret edilmesi gereken ise şu; analı babalı onca insan ya bi de piç olsaydı kim bilir ne olurdu ?
evlenmek bedava mı ? nişanı, düğünü, evinin eksikleri, kirası, tartışması, kavgası, bebeği, maması. bunun için evleniyosanız genel eve gidin.
Evlenemeyen bireyin saçmaladığı beyanattır.
''Bedava seks'' evliliğin getirdiği bir olgudur. Taraflar toplum kurallarına uygun biçimde hayatlarını birleştirerek Dünya'ya bebek getirmek için "bedava seks" yaparlar.

Herkesin sevdiği insanlarla evlenmesi dileğimle.
en pahalı seks o. Düşünsene boşanıyorsun tüm hayatın boyunca kölesin. tabii erkek tarafından.
Her gün seks için olandır. Oh mis. Evet.