bugün

Matematik.
insan davranışlarını anlamak.
Guzel fotograf cekemiyorum.
Yüzmek ve diz de top sektirmek. Çok esnek ve çevik bir çocuk olmama rağmen üç defadan fazla asla sektiremedim bir topu. Çoçukluğumdan beri içimde uktedir. Yüzmeyi de yine aynı şekilde hiç öğrenemedim öğrenebileceğimi de sanmıyorum.
Çizim yapmak. Yok abi hiç mütevazi olmaya gerek yok resmen boktan...
dirseğimi ısırmak.
6 ay boyunca gitar kursuna gidip notalari ancak calabiliyordum.
baya beceriksizim bu konuda.
kin tutamıyorum olmuyor bende. deve kini olanların farklı bir geni olduğunu hep söylerim o bende yok işte.
Bosvermek, umarsiz olmak Ve sevdigim bir insanla küs kalmak.
Aklıma geldi şimdi ıslık da çalamıyorum. Bilen biri özelden anlatsın bana. Hep bir yanım eksik gibi. Kaçan dolmuşun arkasından ıslık çalmak istiyorum olmuyor ancak kendi duyacağım kadar çalabiliyorum.
Şarkı söylemek. Sesimi duyunca kendim bile kaçasım geliyor.
Sevgili konuları hiç beceremem.
Duygularımı kontrol edebilmek.
Cesaretli olmak.
Sevgimi hislerimi soyleme konusunda basarili degilim ve cekingenlik hakim fazlasiyla.
Sevdigim insanlara hep baskalari sahip oldu ben ise baka kaldim arkalarindan.
Bazen fazlasiyla acik sozluyum ve dobrayim. Soylenmeyecek yerde konuauyorum bazi gercekleri duramiyorum ne yapayim.
Bir eşyanın yerini bulmak. Hatta artık bulamayacağım korkusundan biri benden bir şey isterse iyice elim ayağıma dolanıyor. Önümdekini bile görmüyorum.
Badminton mu ne bi oyun var dünyanın en gerizekalı insanı gibi hissediyorum kendimi oynarken çünkü bir türlü denk getiremiyorum rakete o hafif şeyi.
unutmak.
1. Oyunlar: yakar top, bilgisayar oyunları, air hokeyvari şeyler filan hiçbirini beceremiyorum.

2. Aşk meşk, hoşlantı, sevgililik.

Daha da vardır ama aklıma gelmiyor.

(bkz: hayat beceriksizi)
(bkz: umut sarıkaya)
yaşamak.
yalan söylemek.gülüyorum kendimi tutamıyorum.
ben konusunda acayip beceriksizim ne zaman kendim için bir şey yapmaya kalksam başıma gelmedik yok özet;ailem,o,şu,bu ne istiyordur diye değilde ben ne istiyorum diye yaşamak.
becerizkis olmak.
yazamıyorum bile. o derece.
düzenli bir hayat yaşayamıyorum, bu konuda çok beceriksizim.

uyku düzenimi rayına koyamıyorum. bu konuda daha çok beceriksizim.
kesinlikle sevmek istisnasız sevmek
arkadaş ne zaman seviyorum desem aslında seviyormuşum sonradan farkediyorum. Kıza da yazık oluyor banada.