bugün

4 aya kadar sabredemem, öğrenmek istiyorum, bir an evvel hazırlık yapmak istiyorum diyorsanız buyrun.
Hanımlar toplanın tespit yapıyorum.

Sırtınız ağrıyorsa bebek erkek, kasıklarınız ağrıyorsa bebeğiniz kızdır. Hadi hayırlı olsun.
Kız olursa adımı koyarsınız artık ehehe.
ekşiyse ayşe tatlıysa hakkı işte.
hamile kişi görmeden yatağın altına makas ve bıçak konuluyor. eğer kadın makasa oturursa kız,
bıçağa oturursa erkek çocuk oluyormuş. anamgil köylü karısı benim. küçükken münevver ablaya böyle test yapmışlar kadın gitmiş makasa oturmuş. demişler tamam senin kızın olacak. kadın tabi patikler, beşikler falan hazırlamış kendini. sonra 9 ay dolunca üçüz erkeği oldu karının. anamgil o gün bu gündür eline makas alıp iş yapmaz.
Makas ve bicak olayini yapmistik biz. Tutmustu harbiden de. Tesaduf olabilir tabii.
kız çocuğunda göbek sivri olur öne doğru gider. erkekte ise göbek yaygan olur top gibi yuvarlak olur.
hangi cağda yaşıyorsunuz siz yok makas yok annenin hareketleri. cinsiyeti önceden belirlenen çocuklar yapmak için çalışmalar yapıyor bilim adamları az takip edin teknolojiyi bilimi!
ultrason olabilir mi?
çükü var mı yok mu diye bakmak.
yani bu kadar kolay bir ayrımın nesini öğrenemiyorsunuz arkadaşlar?
Eski zamanlarda ultrason olmadığı dönemler şu şekillerde tahmin yürütülüp öğrenilebiliyordu;
Erkek çocuğa hamile kadın, ağırlığı ve ceninin hareketini sağ tarafta hisseder, sağ göğsünün ucu daha büyük olur ve rengi daha erken değişir, yürümeye sağ ayaktan başlar, yerden kalkarken sağ ele dayanır. Bebek kız ise bu belirtiler tam tersine hep sol tarafta olur.
kadının karnı dikse erkek, yayıksa kızdır. koca popolu, al yanaklı teyzelerimizin bebeğin cinsiyetini anlama yollarındandır.
can tatlı çekiyosa erkek ekşi ise kız.
- çin takvimi.
- erkekte tatlıya, kızda ekşiye aşerme.
- erkekte karın sivri büyür, kızda geniş ve yayvan büyür.
- kızda karında diklemesine siyah bir çizgi belirir.

gerisi ilahi takdir, hayırlı evlat.
Ultrason.
Hayırlı forumlar.
annesi çirkinleşirse kız derler. kız annenin güzelliğini kendine alırmış.
Annesi olarak kendisine sorarım söyler benim ponçiğim. Üzmez annesini.