bugün

(bkz: don t worry be happy)
insana moral veren bir nicke sahip yeni yazar.
Fenerbahçe'li olduğunu idda Eden 6alatasaray'lı bir Fransız Çomarı Zerzevat.
Beyimiz Reis i cumhur Ellam. Kaale almıyormuş bizi.Harap Haldeyim şu an Ruhen !
akıllı kadın yazar tespitlerine kızan yazar. hem alamadığı hem de veremediği var heralde.
Atatürkçü bir yazardır. Saygılar kardeşim.
Sözlükteki galatasaraylılar tarafından tecavüze uğramış sanırım.
hello kitty taraftarı * . evet.
Sorsan hayatında statta maç izlememiştir ama bu gibi platformlarda büyük holigan havasındadır işte. 20 senedr kadıköyde yaşarım hiç böyle kuyruk acısı çekenine denk gelmemiştim ama demek ki varmış. Yazık.
2012 de kaydiktan sonra beyni donmus.
trol modundayken, dışavurumu bir çok yazarın asla sahip olamayacağı, basit yazarların basit sözlerle eleştirmeye çalıştığı yazar. götü kalkınca da hiper düzeyde yaratıcı oluyor. *
Kimseye kolay kolay kâfir demem ancak bu kişi Stalin gibi kıp kızıl kafirdir, her kadar musluman taklidi yapsada

Edit: müsait zamanda bana attığı mesajları aticam
Atatürkçü ve cumhuriyetçi bir yazar arkadaşımız.
akplilere ricam :
'akpli olmayan = dinsizdir' anlayışından vazgeçin. o zaman ileriye gideceksiniz. *
müslüman halka utanmadan küfreden kafir.

sözlükten silinmesi elzemdir.
Müslüman olan ancak Aktroll tarzı müslüman olmayan yazardır. Aktroller bundan dolayı sevmez.
Ancak bu dünyada 'be sad' olur.
(#35267187)

Milletin anasına küfür eden yazar.

Boylesine boş, böylesine kof birisi.

Edit: eğer burada ailevi küfür serbest ise o zaman farkli şekilde yazalım.
Patlamada ölenler hakkında kucak dansı yaptı diyen sözüm ona bir insanın kendisine küfür edilmesinden rahatsızlık duyduğu yazar. Hayat ne tuhaf.
Hayatinda bu tür barlara gitmemiş marabalar burada gelmiş duyarlı ayağına yatıyor.
Bu ve bunun gibi yerlerde okeye 4. Olunmuyor bilesiniz.
hobi olarak haftada bir çaylak olmakta olan yazardır. tam ben yazarken entiri girdi şimdi gördüm *

yazdıklarını severek okuyorum böylesine yerlerde küfür ve argo kullanmamaya gayret ediyorum ama kardeşim öyle yerlerde kullanıyor ki okurken kızmak yerine gülümsüyorsun..
adam gibi adam.
as20:
haklı olabilrsin kardeşim. fakat birine hakaret edemezsin.
bu seni haksız duruma düşürür.
çok haklı olsan bile.
bir daha bunu yapma.
sana yakışan budur.
Yine çaylak yemiş olan yazar kardeş. Ben de bir eksiklik var diyordum son birkaç gündür.
Bir gülesim geldi. O ne amk