bugün

görsel

Hangi yobazın hazırladığını düşündüğüm listedir. Başı kapalı kadınların özelliklerini de görmek isterim.
Sadece kadındır ülkede biz bunu kimseye öğretemedik yani bazı zihniyetler zannediyor ki kapalı kadın namus timsali açık kadınlar namussuz böyle bir şey olabilir mi?
Zırva bile denmeyecek genelleme. Başı açık kadın dediği ülkedeki kadınların yarısı, dünyadaki kadınların yüzde 90'ı.
saçlarda boya olması.
Var bir hayalimiz.

görsel
Bu "çok gelişmiş" hayal dünyalarını bir roman ya da film senaryosu yazmak için falan kullanabilselerdi bir işe yararmış bari. yazık gerçekten...
Bugün ne gerizekalılık yapsam diye uyanmış bir ergen görüyorum.
kapalı olup da kocasını aldatan bir kadın duymadım diyen arkadaş umarım troll yapıyorsundur. aldatan kadın kapalı veya açık diye sınıflandırılmaz, karakter yoksunu bir insanın açıksa zihni, tüm bedenini kapatsan neye yarar. istersen kilit vur, vura vura kırar o kilidi...
onun bunun çocuklarına dert olmuştur.
kısmetleri genelde geç çıkar. en erken evlenenleri 30 bulur.. gerçekten çok yazık..
Kendine saygısı olması.
Kendine saygısı olan hiçbir kadın kendini bu kadar aşağılayan, erkeğin altında ikinci sınıf gören, dövülmesine bile izin veren bir din için kalkıpta başını örtmez.
Dünyadaki kadınların çoğunluğudur. Bir bez parçasına ekstradan kıymet vermez.
alkol içmeleri eve gece 3 ten önce gelmemelerimi?? bu listeyi hazırlayqn hangi serefsiz??!?? zeka seviyesi yerlerde.birde bu ne herkese dert olmus malmısınız siz?
artı hiçbir mevzuları yoktur. mesela :

1 tırnaklar ojelidir gusül abdesti olmuyor

2 başı açık olduğu için yemeğe kıl düşüyor

3 yazın saçları kir toz toprak oluyor

4 dinen allahın emirlerine karşı geliniyor..

daha yazarımda rencide olmayın diye yazmadım..
--spoiler--
allah'ın nimeti olan başörtüsünden mahrum kalmıştır
--spoiler--

Bizim orada başörtü imalathanelerde imal edilip parayla dükkanda satılıyor. Sizin orada Allah mı uğraşıyor o işlerle?