bugün

Bugün milliyette çıkan haberdir.
okula alınmayan yaşları 9 ile 14 arasında olan kız öğrenciler okula alınmıyor diye veliler okulu bastı.
bu anıda fotoğrafla ölümsüzleştirdiler.

Fotoğraftaki tiplere gel benim evi bassalar ''türbanın yasaklayanın allah belasını versin'' diyerek anında çark ederdim kanımca.

http://www.milliyet.com.t....2011/1340892/default.htm
gururla hatıra fotoğrafı çektirmişler lan bir de ailecek.*
(bkz: ama türban özgürlük yeaa)
(bkz: kundaktaki bebek türban taksın ana yasa değişikliği)
(bkz: bebekler artık türbanlı doğsun)
ileri demokrasilerde şart olan bir durumdur*. ne yani başbakanı mı pardon padişahı mı protesto etselerdi tövbe haşa. (bkz: padişahım çok yaşa) durmak yok yalakalığa devam (bkz: yeni dünya düzeni) (bkz: düzen)
(bkz: okulu basan şakirtler)
(bkz: şakirt mevsimi başladı biiyruunnn)
-hiiyaaaa!!!!
+keaaaaalllsssııı!!!
-meeehyoooo!!!!
+aaallllllaaaaaaahhhhh!!!!
-durun lan! öğretmen bey allah dedi!
+bunun neresi garip ki?
-siz kızlarımızın başını açmak isteyince, biz sizi satanist bok sandık.
+o ne lan?
-iyi günler efendim, çıkar kızım örtünü...
At hırsızı deyimini açıklar niteliğinde bir görüntü sergilemiştir, beklenen eylemdir. yakında bizim çocuklarımıza saldırmaya başlayacak bu densiz, allah'sız, dinsiz, şerefsiz köpekler. çocuklarımızın başları açık diye, onlara müdahalede bulunacaklar, o zaman da biz onların analarını ... *
(bkz: audi a8 e binen türbanlı) çağrıştı.
24 yaş altındakiler türban takmasın

öyle g.te böyle y.rrrak

yersen...

edit: yemedi dimi özgürlükçü(!) seniii
okulun ismine dikkat (bkz: mustafa kemal ilköğretim okulu) tey tey kop kop (bkz: paradoksun amına koymak)

o değilde, solcular yada kemalistler bassa bu okulu anarşist, bunlar basınca özgürlük oluyor. birde gururla foto çekiyorlar. gözümüze gözümüze sokuyorlar. artık 15 yıl sonra bebelere gösterirler gurur tablolarını.
(bkz: seçime yaklaşınca pompalanan şeriat korkusu)
"kızlarımız inançlarının gereğini yaşıyamıyor" gerekçesi ile okul basılmış.berh berh berh... inançlerı gereği imiş... be hey deyyus-u ekber, kızlarınız inaçlarının gereğini yaşamıyor, sizin onlara dayattığınız inancının gereğini yaşamak zorunda kalıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar