bugün

bugün antalya da vuku bulmuş. işe giden üç aylık hamilke bir öğretmene saldırmışlar. ulan bu cezasız kalmaz elbet. adalet önünde hesap verirsiniz.

link; http://www.habervaktim.co...ene-yumruklu-saldiri.html
türkiyede ne kadar din düşmanı orospu çocuğu olduğunu gösteren haberdir. önce birinin taciz edip üstüne işerler sonra öbürüne yumruk atarlar. insan düşünüyor bunlar hangi vatanın ekmeğini yiyorlar diye.
hapse tıkılması gereken şerefsiz bir orospu çocuğudur.

ancak onun kadar şerefsiz olanlar da var. sırf kurban baş örtülü diye, saldırganı ateist ilan eden, hatta saldırının da baş örtüsü nedeniyle olduğuna imalarda bulunan göt oğlanlarından bahsediyorum.

sizin gibi göt oğlanlarından kurtulduğunda güzel olacak bu memlekete.

not: ateistim.
malum zihniyetin işleri, hayır bunlarla bir karşılaşmıyorum ki bir güzel işimi görsem...sözlüğümüzde varsa böyleleri (bkz: orospu çocuğu) trabzon/meydan özelden ulaşabilirsiniz.
Yumruk atmanın başörtülüsü başörtüsüzü mü var. Yapılan şeye insan olarak bakın dine hakaret varmış gibi değil. O öğretmen baş örtüsüz olsa bu kadar olay olacak mıydı merak konusu olmuştur. Tayyibin dediği gibi 'beniiim baş örtülü bacılarıma saldırdılaaar'. Lan ortada bir saldırı var sen niye baş örtüsünü falan katıp bir şeyler elde etmeye çalışıyorsun. Tabi baş örtüsüz olsa umrunda olmaz.
pandoranın kutusunu açana kızmak gerekir sokaktaki cahile değil.
hamile bir kadına yumruk atabilen, hazımsız, sözde özgürlükçü şerefsizlerdir.

edit: anında eksi yağmuruna tutulmuşuz. bunu savunacak kadar düştünüz ya, size de yazıklar olsun. ikiyüzlüler.
öğretmenin baş örtülü olmasının vurgulanmasının sebebini anlayamadığım, hiç bir öğretmene yapılmaması gereken harekettir.
yanlış; yanlı ve militan bakış açısıdır. işte bu bakış açısı taliban açısı.

şöyle denilseydi daha güzel olmaz mıydı:

* bir kadına yumruk atan şerefsiz,

* 3 aylık gebe bir anne adayına yumruk atan kişiliksiz,

* bir bayan öğretmene yumruk atan it herif.

yoksa kadın kapalıymış, açıkmış ne önemi var...
Başörtülü bir bayana değil başörtüsüz bir bayana da yapılması aferdersiniz hayvanlıktır. Hamile bir bayana yapılması hayvan oğlu hayvanlıktır.
Embesillerce yapilan saldirinin bir insana degil de basortusune karsi yapildigi sanilan harekettir.
şakirtlerin yaptığı eylemdir.

etrafa bok atmak için kendilerinden olanları dövüyor şerefsizler.
bir kaynak olarak habervaktim.com

Iftar yapanlara ciplak onlar diyen zihniyetin yaptigi habere guvenemiyorum.

gercekse basortulu olsun olmasin yapilmamalidir, en agir cezaya da carptirilmalidir yapan haysiyetsiz.
cehape zihniyeti!!11!! gibi yorumlara vuku bulmuş olay.
toplumda kutuplaşmayı arttırıcı kasıtlı haber.

bir tane orospu çocuğu gelmiş kadını dövmüş, ideolojik kısmı özellikle eklenmiş. yapmayın, yazıktır günahtır. ülkenin anasını sikmeyin!
haberin başlığına sokayım dediğim haberdir. orada bir kadına durduk yere taciz edilmiş, dövülmüş ve atılan başlığa bak. başörtülü öğretmene yumruk attılar. ulan amına koduğum başörtüsü olmasa önemsiz mi olacak bu? daha mı az önemli olacak ya da daha mı çok önemi olacak? neyse fazla uzatmayacağım, o kadına vuranın ben şerefini sikeyim. hamileymiş birde kadın. o bebeğe bir şey olsa hangi vicdanla yaşayacak bunu yapan kansız? gerçi bunu yaptığına göre vicdanın v'si yoktur.
başörtüsüz öğretmene yumruk atan şerefsizlerden farklı değildir . orospu çocukları.
gazetelere çıkan her habere itibar etmemek lazım. başörtülü kadına durduk yerde
ateist bile olsa bir bayana niye vursun. bu işin altında kesinlikle bir çapanoğlu var.
haber kaynağını beğenmeyenler için başka bir kaynak da milliyet'ten:
http://gundem.milliyet.co...detay/1735396/default.htm

haberin linkindeki etiketlemeye bakın.
başörtülü olmasa bu kadar ağlamayacak ibnelerin ortalığı ayağa kaldırdığı haber. yapılan net bir orospu çocukluğu, allah belalarını versin. ama aynı şekilde bunu bile dini istismar için kullanmaya çalışanların da allah belasını versin.
(bkz: #20434108)
tayyibe malzeme çıkarmak için planlanmış bir provokasyon olması ihtimali de bulunan olaydır.
öncelikle, başörtülü öğretmen olması mı sorun yoksa her şeyden önce bir kadına tokat atılması mı bir sorun buna karar verilmesi gereken hededir. Ayrıca yeterli bilgi verilmediğinden yalan haber niteliği taşımaktadır.
sözcü gazetesinin bakan oğlu ted den fakirlik bursu aldı haberi kadar gerçekliği sorgulanacak inandırıcılığı az bir haber.

şu gezi olayları başladığından beri mazlum edebiyatı pek revaçta.
ayrıca benim bildiğim antalyada böle bir olay olsa esnaf etraftakiler o herifi yakalar döver.

not: haberin 3 aylık hamile öğretmene saldırı değil de başörtülü öğretmene şeklinde olması haberin verilme amacını kanıtlıyor.
Şerefsizlerdir. Böyle insanlara ölse şu vermem. Ama bunu baş örtüsüne indirgeyen zihniyet de bunu yapanlardan farklı değildir. Ben ateist ve solcu birisi olarak orda olsam bu olaya sizin kadar tepki gosterirdim. Bunu carpitip din karsitligina vurmayin...