bugün

başkanlığa evet diyecek olanlar başkanlık sistemini yararlı gösterenler bu topraklara zarar veren vatan hainidir.

edit: halen mi okumadınız lan ?
Ben ben ben.
(bkz: seni başkan yaptırmayacağız)
engel olamayacaksınız...
başkanlığa evet diyip, 6. mehmed'ten sonra erdoğan'ı topkapı'ya yerleştireceğiz !
demokrasiyi sikeyim ama recep ile hiçbir şey olmaz, bu ibrikçi başı yerine ülkeyi direkt düşmana teslim ederim daha iyi gerçi ikisi de aynı şey.
evet diyerek ülkede yaşayan milyonlarca insanın ve bu ülkenin gelecek nesillerinin hakkına giremeyeceğim için hayır. kul hakkı fenadir fitil fitil çıkar acısı. Erdoğan beyi sevsekte kendisi sanki iyice güç delisi oldu belki de emekliliğin tadını çıkarmaya başlaması lazım. insanoğlu nerede bırakacağını duracağını bilmeli bu hayatta.
rte'dir. değil midir? lafınla rezil olursun allahıma. gerçi birde yüzük muhabbeti vardı. lan montaj dediklerinize ne gerek var adam 10 yıl önceyle çelişiyor bu da mı dış mihraklar?
şantajdan hoşlanmayan kişidir.
görsel
Kesinlikle hayır.
Başkanlık sistemi ile bu ülkenin yonetilemeyecegini bilen kişilerdir.her elbisenin herkese yakışmayacagini anlayamayanlarin suçladığı kişilerdir.
hdp nin en başından beri bakanlığa hayır diyeceğini bilenlerdir. seni başkan yaptırmayacağız diye barbar bağıran selo hapse girince yerini mecliste çoğunluğu olan kankilerine bıraktı.

şimdi onlar seni başkan yaptırmayağız diyor bir yandan mhp li vatanseverleri ikna etmeye çalışıyorlar.

koskoca Türkçü, milliyetçi, turancı parti destek verirken bunlara ne oluyor insan hayret ediyor.
Ya kardeş çok değil, daha geçen hafta Mesud Barzani geldi diye, sözde bayrağını hava alanında dalgalandıranlar kimdi. Çıkmış teröristlerle aynı safhada diyorsun.
Çözüm süreci adı altında 3,4 sene pkk'nın sığınak yapmasına göz yumarken ne yapıyordunuz. Dağdan inip şehirde yapılanmaya başlayan örgüt bu çözüm sürecinde elini kuvvetlendirmedi mi? 2009 yılında 34 kişi Habur sınır kapısından geçerken, zafer kazanmış komutan edasında karşılarlarken neredeydiniz.
Peki davullarla zurnalarla Irak'tan gelip Ayn el-Arap' a (Kobani) geçen PYD'lileri topraklarımızdan ben mi geçirdim.
Bunlar aklıma gelen birkaçı ve daha niceleri var.
Fetöyü daha söylemiyorum bile.
Hiç de samimi değilsiniz, insanın bir hayat görüşü, karakteri, duruşu olur. Omurgasızlar gibi bir gün ak dediğine öbür gün kara diyenleri çabuk unuttu bu millet.
güzel konuşmuşsunuz hayır diyen biri olarak olmadığım şey kalmamış maşallah baya bir ötekileştirmişsiniz terörist demiş bazıları e Akpli milletvekili öcalan evet diyor dedi şimdi kim terörist oldu kim onlarla aynı safta bulundu bebek katili olarak hapis yatan adamla aynı tarafta yer alan siz oldunuz.insan olan biri o kadar yetkiyi bir başkasına vermez hadi varsayalım ki cumhurbaşkanı çok iyi yönetti her şey çok güzel oldu bu adamda ölümsüz değil ölünce o kadar yetki kime geçecek geçen kişi yada seçilen kişi ne olacaksa artık iyi yönetecek mi sonuçta her yetki adama geçiyor denetlenemiyor böyle de düşünmek lazım gelen kötü çıktı hiç bir güç indiremez de adamı makamından o kadar yetkisi varken.