bugün

çünkü oytunkaranım..

evet demekten başka çarem yok..
Teklifte su su maddeler var, bu maddelerle sunlar bunlar duzelecek bu yuzden evet diyorum diyen cikacak mi acaba? Merakla bekliyorum.
ışınlanmayı ancak başkanlık sistemi ile bulabiliriz..

ulaşım probleminin çözümü için başkanlığa evet..
kabataş'taki 100 sapık yine gelebilir. türbanlı bacılarımı onlardan korumam lazım.
-ben fanta diye biliyorum ama...
Bahsi geçen değişiklik hakkında karşılaştırmalı bir analiz.

http://anayasadegisikligi.../Anayasa_Degisikligi.aspx
görsel
Başkanlığa evet demiyorum. Ama pkk ile chp ile aynı oyu kullanmak da istemiyorum. Bu nedenle oy kullanmayacağım. Millet en doğrusunu bilir diyeceğim bu sefer.
çünkü çıkarlarım bunu gerektiriyor.
Kraldan çok kralcıyım.
(bkz: çok daha güçlü bir tayyip için evet)
türkiye nin en büyük kaybı için evet diyenlerde var. ama biz elbette ki hayır diyoruz.
Çünkü kakam var.
Çünkü geçtiğimiz seçimlerde muhalefet kaolisyon oluşturmayı başaramadı, hepsi top sen de oynadı, kimsenin yemedi sorumluluk altına girmeyi, her söylenene vik vik ötüp karşı çıkmak öneri sunmaktan daha kolay geldi. En kötü hükümet, hükümetsiz kalmaktan daha iyidir kanaatindeyim. Yine karşılarına çıksa o fırsat yine kullanmayacaklar.

Bu evet deme sebebim, hayır deme sebeplerimi de bir başka başlık altında irdeleyeceğim. Şimdilik hoşçakalın.
oytunkaran'ım.
Bu ülkeye yararım dokunmadı bari zararım dokunsun.

Bence evet diyenler böyle bir ruh hali içinde.
koyunum. koyun. meeee..
sığırım.
meşazı aldım.
bende evet diyorum ama hayır demeye evet diyorum.
beleş makarna gibisi yok.
türkiyede bazı şeylerin değişmesi lazım.

ve değişecek.

aha bu sözlükte de bolca var olan şarlatan sürüsü buna alışacak.
snowman bizim sistemimizde doğdun ve aynı sistemde süs köpeği gibi yaşayacaksın.arada havla sıkıntı yok.
Çünkü yandaş medyanın yalanlarına ve siyasi liderlerin adeta bizi aşağılayarak maddelerden bAhsetmeksizin başka konulardan konuşmasına ve polemik siyaseti yapmalarına göz yumuyorum. Hatta bunlar hoşuma gidiyor çünkü ben bir domuzum ve pis yerler benim yaşam alanım.
geleceği göremiyor ve bencilim.
güncel Önemli Başlıklar