Kemal kılıcdaroğlu beni ikna etti artık cumhurbaşkanı başbakan kavgası istemiyorum.

Akp li değilim kendim açtım maddeleri eski maddelerle karşılaştırdım mantıklı geldi.
geleceği göremiyor ve bencilim.
Çünkü yandaş medyanın yalanlarına ve siyasi liderlerin adeta bizi aşağılayarak maddelerden bAhsetmeksizin başka konulardan konuşmasına ve polemik siyaseti yapmalarına göz yumuyorum. Hatta bunlar hoşuma gidiyor çünkü ben bir domuzum ve pis yerler benim yaşam alanım.
snowman bizim sistemimizde doğdun ve aynı sistemde süs köpeği gibi yaşayacaksın.arada havla sıkıntı yok.
türkiyede bazı şeylerin değişmesi lazım.

ve değişecek.

aha bu sözlükte de bolca var olan şarlatan sürüsü buna alışacak.
beleş makarna gibisi yok.
bende evet diyorum ama hayır demeye evet diyorum.
meşazı aldım.
sığırım.
koyunum. koyun. meeee..
Bu ülkeye yararım dokunmadı bari zararım dokunsun.

Bence evet diyenler böyle bir ruh hali içinde.
oytunkaran'ım.
Çünkü geçtiğimiz seçimlerde muhalefet kaolisyon oluşturmayı başaramadı, hepsi top sen de oynadı, kimsenin yemedi sorumluluk altına girmeyi, her söylenene vik vik ötüp karşı çıkmak öneri sunmaktan daha kolay geldi. En kötü hükümet, hükümetsiz kalmaktan daha iyidir kanaatindeyim. Yine karşılarına çıksa o fırsat yine kullanmayacaklar.

Bu evet deme sebebim, hayır deme sebeplerimi de bir başka başlık altında irdeleyeceğim. Şimdilik hoşçakalın.
Çünkü kakam var.
türkiye nin en büyük kaybı için evet diyenlerde var. ama biz elbette ki hayır diyoruz.
(bkz: çok daha güçlü bir tayyip için evet)
Kraldan çok kralcıyım.
çünkü çıkarlarım bunu gerektiriyor.
Başkanlığa evet demiyorum. Ama pkk ile chp ile aynı oyu kullanmak da istemiyorum. Bu nedenle oy kullanmayacağım. Millet en doğrusunu bilir diyeceğim bu sefer.
görsel
Bahsi geçen değişiklik hakkında karşılaştırmalı bir analiz.

http://anayasadegisikligi.../Anayasa_Degisikligi.aspx
-ben fanta diye biliyorum ama...
kabataş'taki 100 sapık yine gelebilir. türbanlı bacılarımı onlardan korumam lazım.
ışınlanmayı ancak başkanlık sistemi ile bulabiliriz..

ulaşım probleminin çözümü için başkanlığa evet..
Teklifte su su maddeler var, bu maddelerle sunlar bunlar duzelecek bu yuzden evet diyorum diyen cikacak mi acaba? Merakla bekliyorum.