bugün

313 bin müslümanın saf tuttuğu enderun usulü teravih namazı etkinliğinde gerçekleşmiş, gönül dünyamıza dokunmuştur.

allah kabul etsin, allah seni başımızdan eksik etmesin ağzına, yüreğine sağlık sayın başkanım. beton ekrem de semt pazarlarında milletin poşetini taşırken salya sümük ağlayıp oy isteye dursun.

(bkz: e imamoğlunun vatandaşın pazar poşetini taşıması)

--spoiler--
Hayırlar feth ola. Şerler def ola. Gönüller şâd ola..

Akıl başa gele, fitne taşa gele! Devletimiz pâyîdâr ola!

Birlik ve dirlik daim ola! Milletimiz selâmet bula! Düşmanlarımız kâhr-u perîşân ola, Oyunları bozula, boyunları büküle!.

Kalplerimiz mesrûr, sırlarımız mestûr, zahirimiz mâmûr, bâtınımız pür nûr ola. Cenâb-ı Hakk dert verip derman aratmaya. Hastalarımıza şifa, dertlilerimize deva, gönüllerimize imân vere, kalplerimizi musaffa eyleye.

Zümre-i salihinden ve gürûh-ı naci’den eyleyip, dualarımızı dergâh-ı izzetinde kabul ve makbul eyleye, nefesimiz Hakk, nutkumuz can bula.
--spoiler--

https://www.youtube.com/w...BYqYWFE&feature=share

https://i.hizliresim.com/p5v3Po.jpg

https://i.hizliresim.com/mXqyL4.jpg

https://i.hizliresim.com/BOoQ2L.jpg
Bir cumhurbaşkanı düşünün ki tüm mesaisini bir belediye seçimi için harcıyor. Vizyonsuzluk desem değil. Ne olduğunu anlayamadım.

Yazık bu millete.
Muaviye nin sıffın savaşında kuran sayfalarını mızrak ucuna takmasından farkı yoktur. O günden bu güne değişen hiçbir şey yok hala aynı emevi zihniyeti.
imamoğlunun yüzünden yapılmıştır.

(bkz: mutlu musun imamoğlu)

adamları o kadar çaresiz bıraktı ki tekrardan ellerinde kuran ile miting yapmak zorunda kaldılar. buradaki veletler nedense buna bir şey yazmıyorlar. hani imamoğlu yasin okudu ince cumaya gitti diye deliriyorlardı ya. o gebeşleri diyorum.
Ömrü boyunca namaz kılıp,kur an okuyan kişi kur an okuyunca din istismarı oluyor,seçim zamanı cuma kılıp kur an okuyunca din istismarı olmuyor.
Şia nın biride emevi müslümanlığı demiş. Siz önce müslüman olunda ondan sonra bu işlere karışın. Sahabeye sövüp,ehli sünnete düşmanlık edip müslümanlık olmaz.olsa olsa münafıklık olur.
maşallah reis, ne güzel okudun, tüm şeytanlar rahatsız oldu.
Bize ne.
eeee ! ne olmuş okuduysa ?
Bu adam allah bir dese durur düşünürüm o derece sinsi birisi.

Milyonlarca insanın ahını almıştır, kıldığı namazlar yaptığı dualar onu kurtarmayacaktır. Tabii orasını yine de yüce rabbim bilir.
Hâlâ bu kişiyle aynı dine mensup olanları görmek hayret verici.
Şimdi burada yazmaya kalkacağım şeyi yazsam tutup küfredersiniz.Baştan aşağı din bezirganlığı,kusura bakmayın özür dilerim yalnız bunu hala bunlara oy verecek sığırlar ne zaman anlayacak.Adamlar resmen dini sonuna kadar sömürüyor.Anlayın arkadaş anlayın artık.

Edit:Başlığı açan başkan demiş,neyin başkanı acaba?Cumhurbaşkanlığı makamını hile oylar ile işgal eden biri benim cumhurbaşkanım olmaz,olamaz.
Başarılı bir harekettir.
Böyle böyle islam'ı öğreniyor işte insanlar.
Ondan sonra gelsin deist, Ateist sayısında müthiş artışlar...

Devam edin edin. Siz Böyle yaptıkça insanlar uyanıyor.
Allah'a tevekkül edenin yâveri Hak'dır,
Nâ-şâd gönül bir gün olur şâd olacakdır.

Allah’a güvenenin yardımcısı Allah’tır,
Hüzünlü olan gönül bir gün gelecek bahtiyâr (mutlu) olacaktır.

Ziya Paşa Terkib-i Bend
40 milyar tl bütçesi olan belediye seçimine 3 hafta kalmış. bence rastlantıdır.
imamoğlu yasin okurken şov yapıyor diyen lavuklar bunu eleştireni haçlı ilan etmiş bak hele sanki şehit cenazesinden seçim mitingine kadar elinde kur’an la gezen babammış gibi.

Neyse allah kabul etsin neticede kur’an dır saygımız sonsuz.

Zamanında fetönün taşağını emen, şu an emdiği taşağı değiştiren özenti tiplerle uğraşmıyoruz, başka kapıya.
kuran okumadan önce "oyları çaldılar" yalanını da ihmal etmeyerek, siyasal islamın nasıl bir çukur olduğunu göstermiştir.
--spoiler--

erdoğan onu tanıdığımız ilk günden beri zaten müslümanca bir hayatı yaşıyor.

--spoiler--

kitabımızı defalarca okudum. peygamberimizin sünnetlerini araştırdım. ne kitabın kendisinde ne sünnetler içerisinde ne de aktarılan hadisler içerisinde "islamiyette hırsızlık sıkıntı yaratmaz" diye bir şey göremedim ? yalan söylemek mübahtır gibi bir şey de yok. müsriflik hoş görülür gibi bir şey de yok. bunların tamamı kesin suretle yasaklandığı gibi insanlar arasında fitne çıkartan, insanları ayrıştıran kimseler hakkında da iyi şeyler söylenmemiş.

yani sizin müslümanlık dediğiniz islamiyet dediğiniz şey eğer size yeni ayetler inmedi ise islamiyet değil. siz g.tünüzden yeni bir inanış uydurmuşsunuz ve size göre islamiyette yasaklanan her şey serbest.
Din bu ülkede AKP'ye kadar hiç bu denli hoyrat kullanılmamıştı. Önceleri yaradan niye cezasını vermiyor diye kızıyordum. Şimdi ise görüyorum ki kullanılmasından hoşnut cahilcikler var.
Sömürrrr sömürebildiğin kadar. Aç kalmadan anlamayacaklar. Hüplet beybisi. Ama benimkisi helal değil bilgin olsun.
Gerçekten insana huzur veren bir kıraatı var.
Çok Güzel okuyor.
iyi bir imam ı hatip.
Milyonlar Emrinizdedir sn.başkomutanım.
küffarı delirtmiş anlaşılan. şeytan da delirmişti o akşam, tıpkı siz gibi!!!
Allah bilir ama kabul görmeyecek eylem. Çünkü aynı gün akp'ye oy vermeyenler istanbul konstantinapol olsun istiyor diyerek günah bir eylem olan yalan söylemiştir.
Selam olsun aziz Nesin'e bize zübük gibi bir eseri yıllar önce kazandırdığı için. Çok ileri görüşlü bir adammış...
bence kuranı okuyan akp genel başkanı erdoğan.
iyi yapmış, ilk ayeti oku olan kitabı okumayanlar alkış koparmıştır.

Bende bilim makaleleri okuyorum ama bilimadamı değilim.

Hatta ben bilimden bahsedince herkes koşarak uzaklaşıyor.
büyük ortadoğu projesi eşbaşkanı olan erdoğan'ın kuran okumasıdır.

sanırım israil'den okuma talimatı aldı.