haklı fırçadır.

bizim ırkımıza,tarihimize göre yaşamamız gerekmektedir.
(bkz: dini yaptırımları için ayak yapan müslüman)
yersizdir. sana ne çocuğun dövmesinden. oturda bilal'in sağlığı ile ilgilen. çocuk ne halde.
Adamına göre muameledir. ido tatlıses dövmelerini gösterirken gülümseyerek izlemiştir sayın başbakan.
başbakanın, türkiye nin bütün sorunlarını bitirdikten sonra!! insanların sorunlarına ve hatalarına duyarlılıkla eğilme durumu.!!!
http://www.milliyet.com.t...bu---1907046-skorerhaber/
edit: dövmenin şu ana kadar cilt kanserini arttırdığına dair herhangi bir bilimsel kanıt yoktur.
seni çok düşünüyorum görünümlü -ki kendisi mütemadiyen gençleri çooook düşünür- aslında tabanında muhafazakarlığın olduğu bir uyarı...
zaten yabancılara özenmeyin derken asıl niyetin ne olduğu da gayet belli.

edit:klasik bir rte samimiyetsizliği... saat o denli bozuk ki doğruyu bir an olsun bile göstermiyor. zira saatte samimiyet yok.
kendi çocukları bitti diğer çocuklar kaldı...
haklı uyarıdır, oğlanı;

''sen o dövmeyi yaptırdın ama abdest geçirmiyor cenabet dolaşıyon'' diyerek uyarmıştır.
başbakan'dan nasihat niteliğinde bir tavsiye alan gence konu olan haber. bir şeyi de abartmayın be.
Gidip yenilerini yaptırasım geldi denecek uyarıdır.
tipik bir yıldırım demirören dalkavukluğunu da göze sokmuş hadisedir. rte dövmeyle ilgili derdini imparatora anlatmış terim az biraz eveleyip geveleyip rte'nin istediği dalkavukluğu yapmamıştır. akabinde demirören sazı eline alıp kollarını keseceğiz bunların deyip kahkahayı basmıştır. ve üzerine düşen rte yalakalığını yapmıştır.
yersiz fırçadır. kişinin kendi hür iradesiyle yaptırdığı dövme sana mı dokundu sana ne?
video'yu izleyince inadına dövme yaptırasım geldi.
milletin dövmesinden başbakana ne?

(bkz: biz dövmeyi de iyi biliriz)
desteklediğim bir tepki olmuştur. başbakanı sevmem ama burada kendisine katıldım.

dövme yaptırılmasına bende karşıyım, dini olgulardan dolayı değil türk kültüründe yeri olmamasındandır. bizim örf ve adetlerimizde vücudu tuhaf simge ve sembollerle donatmak kültürün yozlaşabileceğine işarettir.

her alanda gelenek ve göreneklerimize bağlı kalmalıyız. bizler eğer bu gün varsak atalarımızın geçmişte töreye bağlı kalmasındandır. töresini bilmeyen it peşinde gezer. bu konuda taviz vermenin kesinlikle olumlu bir tepki olduğunu düşünmüyorum. başbakanın hasta olursun yerine, kültürün ön plana çıktığı bir konuşma yapması daha bir etkili çağrışım uyandırırdı genç arkadaşlarda.

tabi kendi oğluna sahip çıkamayan, türkiye'ye kötü örnek olan ki yeğeni bile uyuşturucudan tutuklandı, fırçalaması yanlış. onun yerine güzel güzel ifade edebilirdi. tabi bu tayyip'in fıtratında olmadığı için alıştık bu tür haberlere.

söylediğim gibi dövme mevzusunu baz aldım, aforoz edilmemek için sanırım bu yeterli.
işin bokunu çıkartan olaydır.
geldiğimiz son noktalardan birisidir ama bazı ahmak kafalar bunun ne derece ileri bir durum olduğun farkında değil. bak kardeşim sen de dövme sevmiyorsun diye başbakana destek vermek zorunda değilsin, ya da oy verdin diye de destek vermek zorunda değilsin. bu devran hep böyle gitmez. iki gün sonra tayyip gider tam tersi görüşte biri gelir başa. sana derse bu nasıl saç adam gibi kestir o zaman anlarsın çıktığın yeri. bir başbakan ülkesinde yaşayan her bireye saygılı olmalıdır. bu tarz şeyler başbakanın işi değildir. keser döner sap döner bugün destek verdikleriniz ilerde götünüze girer.
Ben bu salagin dövmeleri sorun etmesine sasirmadim sadece gencin böyle bir söz vermesine üzüldüm.