bugün

Ileri demokrasi başbakanın bir genci dövmesidir. ileri demokraside başbakan istifa dersen diyen kişi önce Başbakan'dan sonra da korumalardan dayak yer. Batılıların özlem duyduğu demokrasi budur. Başı belaya girmesin diye açıklama yapmış bir mazlumdur. Beni dövdü diye mahkemeye verse bu ülkede barınamaz. Adı üstünde ileri demokrasi işte
eksik yapilmis aciklama su sekilde olmasi gerekiyordu " basbakanimiz bilindigi uzere namaz kiliyor bu sebepten dolayi onun vurudugu yerde gul biter" demis olmaliydi beni tatmin etmedi aldigi paranin hakkini vermedi .
eksik yapilmis aciklama su sekilde olmasi gerekiyordu " basbakanimiz bilindigi uzere namaz kiliyor bu sebepten dolayi onun vurudugu yerde gul biter" demis olmaliydi beni tatmin etmedi aldigi paranin hakkini vermedi derhal bu genc akparti genclik kolarinda nasil yalaka olunur dersini almali.
tayyibe yaptığı yalakalıkla kendini daha düşüren açıklamalar.
(bkz: RTE nin vurduğu yerde gül biter)
adamin korumalardan yedigi dayagi gordunuz.
arka planda ne kadar tehdit edildigini tahmin etmek zor degil.
ailesiyle cocuguyla tehdit ettilerse ne yapsin adam? bunlar gariban insanlar.
anayasal haklarini bilmeyen insan bunlar. o kadar ezilmisler maalesef.

bu zalimlerden kurtulmamiz ve insan gibi yonetilmemiz icin bunca dua karsiliksiz kalmayacaktir. er ya da gec.
Ülkemizde çoğu insanda artık gururun zerresi kalmadığını örnekleyen açıklama. Adam seni dövdü lan dövdü, hem de tüm türkiye'nin gözü önünde. Ziken bu kadar da sevilmez ki! Eğer sebebi paraysa bu arkadaş gidip kendini para karşılığı dövdürsün bundan sonra, ne farkı var.
Ne kadar kolay sindirilebilen ezilebilen gerizekalilar olduğumuzu gosterendir. Iki tane daha vursaymis keşke. Kendini düşünmeyeni biz mi düşüneceğiz.
(bkz: stockholm sendromu)
evet, sadece bakınız.
Kaç paraya sattı şerefini çok merak ettim.
(bkz: türk halkının stockholm sendromuna uğraması)
akıllı gençtir. çıkıp başbakana küfretse başına gelmeyen kalmayacaktır. onun yerine hem istem dışı diyor, hem de özür bekliyorum diyor. özür dilerse tayyip'in karizma çizilecek, özür dilemezse de ortada tayyip'in mağduriyet yaratabileceği hiç bir şey kalmıyor. böylesine ne gezici diyebilirsin, ne de cehapeli falan... bilinçli mi yapıyor bilmiyorum ama çok tuttum. akp ile ilgili meselelere böyle yaklaşsa herkes bence daha çok başarılı olur.
afaroz edilmiş, günahlarından arınmış, cennetle müjdelenmiş zat! başbakana dokunmak ibadetse bu adam bildiğin başbakandan tokat yiyerek cennetle müjdelenmiştir!
(bkz: odaya girdiğimde istem dışı tokatlıyordu)
bu millet boyledir. rte bunlari domaltip sabaha kadar sikse , "basbakanimiz yapiyorsa bir bildigi vardir" derler. o derece koyun bir milletiz.
Büyük tehditler altında söylenen sözler. Yazık.
görüntüler kesildikten sonra ne oldu kimse bilmiyor malum. bu adam da bu sözleri baskı altında söylüyordur eminim. kimse kendisine yumruk, tokat atan birini bu şekilde savunmaz.
hemen eleştirin ulan çocuğu. allah bilir nelerle tehdit edildi de bunları söylüyor bu adam. kanallar, gazeteler haber veremiyor korkudan garibanın teki kalkıp Başbakandan şikayetçi mi olacak. gün gelir devran döner tayyip efendi...
"unutmayın ki, bir şeyin altında ne varsa kaymağı da o cinsten olur. yoğurdun üstünde yoğurt kaymağı, sütün üstünde süt kaymağı, şapın üstünde de şap kaymağı bulunur.” sözünü hatırlatan tokattır.
ayrıca şu sözü de akla getirir: " siz nasıl olursanız, öyle idare edilirsiniz."
(bkz: durduramıyoruz efendim tokatlıyor)
(bkz: öyle bir vuruyor ki zilli kesin izmirli)
ağızda dağılıyordur.
http://www.zaman.com.tr/g...dugu-madenci_2218003.html
(bkz: benim elimi yumruk yapıp kendilerine çarptırdılar)
bu vatandaşa küfretmeden önce oturup düşünmeniz gerekir. adam soma'lı garibanın teki olduğu belli konuşmasını ezberleyip gelmiş arada takılıyor. başbakana kafa tutamayacağı çok açık. seni işten attırırız, çocuğunun eğitim hayatı sona erer, babanın emeklilik maaşı kesilir, sosyal hizmetlerden men edilirsin v.s. tehditlere karşı ne diyebileceğini düşünüyorsunuz. adamın kendisi değil tüm ailesinin hayatı risk altına girmiş oluyor. davacı olsa alacağı tazminatla tüm hayatı boyunca yaşayamayacak neticede. bir yumruk yedi ama susmasını bilmezse binlerce yumruk yemiş insandan beter hale gelecek. klavye başından konuşup yüksekten atmak çok kolay gelebilir size. bu adamın yerine koyun kendinizi, ileride çocuğuna ne diyecek. "baba niye gecekonduda yaşıyoruz", "dedem niye açlıktan öldü", "niye her girdiğin işten kovuluyorsun", "okulda arkadaşlarım niye senin baban ülkesine ihanet etti diyor" tarzı sorular sorsa "ama biz şerefimizle yaşadık oğlum, bir yumruk yedik fakat onurumuzu satmadık" diye cevap verebilmesi hiçbirşeyi değiştirmeyecek. ailesini düşünmüştür çünkü bir insanın en büyük değeri ailesidir. belki millet olarak bilinçlenip başımızdaki diktatörü kovabilirsek bu arkadaşımızda rahatça televizyonlara konuşup başına neler geldiğini anlatabilir. televizyonlarda yumruk yedikten sonra yediği tehditleri ailesi için yaptığı fedakarlıkları anlattığı gün ülkemizde özgür olabileceğiz. fakat ne yazıkki rte gitse bile yerine gelenler kendi derdine düşeceği için ömür boyu susmaya mahkumdur.
istemdışı tokat mı olur lan dedirtir. Ben şimdi başbakana sağlam bir yumruk atsam beni paket edip hakim karşısına çıkarsalar valla istemeyerek oldu hakim bey desem. Hakim bana siktir lan der içeri atar.