bugün

bugün AKP liderinin sonunda itiraf ettiği gerçek.
Haberin linki. Erdoğan açık açık şampiyon Başakşehir olmalı demiştir.
http://www.cumhuriyet.com...ksehir_e_acik_destek.html
başakşehiri yenen takım fetöcü olabilir.
Ben başakşehirlilerin yerinde olsam reis bir sus derim, şampiyonluğumu gölgeleme!
evet artık 2.liğin şampiyonluk sayılacağı bir lig gerçekleşiyor benim için.
itiraf niteliğindeki söz.
Biz de biliyoruz başakşehir'in bu yüzden kollandığını ve şampiyon yapılmak istendiğini.
Senin döneminin özeti olacak zaten...

Bütün stadlarda ıslıklanınca Başakşehir projesinin büyütülmesi emrini verdin, bu takım şampiyonluğa oynayacak dedin.

Ama asla kalıcı bir takım olmayacak.Şampiyon olunca kimse yürekten sevinmeyecek.
Ben bunu cem uzanın kurduğu takım olarak harırlıyorum hep yanlışım var ise bilgi plis...
" hedef bir milyon penaltı yani " dedirten ifade.
Evet arkadaşlar başakşehir şampiyon olacaktır ne kadar sevmesem de adamlar yıllardır istikrarla oynuyor hocası yıllardır takımda sistemi oturmuş kadrosu saglam şampiyonluğun en büyük adayı olursa büyük kulüpler benimde taraftarı olduğum Galatasaray örnek alması kendini sorgulaması gerek taraftarlarda buna dahil sonuç olarak türk futbolu ve taraftarı artık şunu anlamalı "istikrar sabır"...
Eee ne var bunda? Başakşehir eski adıyla istanbul büyükşehir belediye spordu zaten. Türkiyede neredeyse her belediye şehrin futbol kulübüne yardı m ediyor.
Arkasına aldığı rüzgarın akıbetidir.

Bir de bereketli cengiz ünder olayı da ortada.
Burada yorum yapan arkadaşların kaçının acaba diğer kulüplerin vergi borçlarının silindiğinden ve devletten ne kadar hibe aldığından haberi varmı acaba. muhalif olacağız derken gerçekleri görmezlikten gelmeyelim adamlar doğru para ve transfer politikaları ile şampiyonluğa oynuyorlar bunu farklı yönlere çekmeyelim.
içeride sadece sivas yenmiş, dışarıda kasımpaşa.

eee yenemediğin takım bırakta şampiyon olsun amk.
maçlara gidip takımlarına para yatıranlar düşünsün. akape'ye oy veren 3 büyüklerin taraftarları düşünsün. sikimizde değil. iyi yapıyor, size bunlar müstehak.
bu söz arda'nın başında patlar. hakkıyle beraat bile etse denir ki reis ceza aldırmadı. arda bu suçu ömür boyu kambur olarak taşıyacaktır artık
Halk açken devlet kulüplerin milyarlık borcunu üstlenip yapılandırdığında, vergi borçlarını silip kıyak yaptığında 'fotbol sodoco fotbol doğoldor' diyen sığırlar şimdi başakşehiri eleştirir olmuş.. Siktirin gidin lan!! Siktirin gidin amk sığırları!! Öyle göte böyle yarak, sanki haspamın takımı kendi yağında kavruluyor da başakşehire bok atıyor.. Size böyle şampiyonlar müstehak.. Konuşmayın biraz yüzünüz varsa
düşünsene böyle bişeyi frau merkel´in falan söylediğini...siz bile türkiye´de "frau merkel tarafsızlığını kaybetti, resmen vfb´yi-atıyorum- kolluyo" diye haber olur duyarsiniz, bütün dünyada bayaa da önemli bir haber olur o

hani al capone, chicago´da terör estirdiği zaman, 1920´lerde, operaların sevdiği aryalarını, bütün orkestraya ve opera üyelerine zorla çaldırırmış ya, bu da aynen ona benziyo.

gülünç resmen.

dalga geçilecek kadar gülünç...ondan sonra alman komedyenleri, fransız komedyenleri tv´lerde türkiye´yle dalga geçince bizim büyükelçilikler protesto falan gönderiyo.

sen şimdi alman bi komedyen olsan, her hafta tv´de program yapıyo olsan, bunun skecini çevirmez misin?...bundan güzel dalga geçilecek malzeme olur mu?

ya kardeşim cb olmayı geç, bu kafada bi adam şirket bile yönetemez. bi şirketi yönetebilmek bişey üretebilmek için bile şirket yöneticisinin birtakım tarafsızlık kavramlarına özenle dikkat etmesi gerekir.

bu adamda böyle bi veri yok kafasında...hakkaten gülünç yani.
siyaset literatürüne yeni bir madde daha eklendi:
partili futbol takımı.
reisin kurduğu takım bu. şampiyon olacak tabii. kimse tutmasa da olacak.
Onu öyle birakmam sampiyon yapacagim diye devam etmeli cümle.
Ben doğduğumdan beri başakşehirliyim zaten.

Not: yaşım 35
sıkıldım artık bu arkadaşın oluşturduğu gündeme dair yorum yapmaktan ya..

hoş sıkılalı 17 sene oldu.. az da değil..
arda' nın da anlatmak istediği ;

görsel