bugün

en son cola turka reklamında gördüğümüz, 1989 doğumlu olduğu iddia edilen oyuncu. Fikrimin ince gülü adlı dizide gülendam adlı şahsı canlandırmıştır.
hastası olduğum, benden küçük olduğunu öğrenince çok garipsediğim; önce fikrimin ince gülü, şu aralar da serçe adlı dizide yer alan güzel oyuncu. daha güzeli için;

(bkz: mine tugay)
Serçe adlı güzel dizide daha da güzelleşen oyuncu.
maltepe üniversitesi "uluslararası ilişkiler ve avrupa birliği" bölümü birinci sınıf öğrencisidir.
yakın zamanda kanal d'de bir dizide oynayacaktır.

1989 doğumlu olmasına rağmen de birçok oyuncudan çok daha güzel bir yüzü vardır.

görsel
görsel
akrabam olup küçük dağları ben yarattım havasındadır. Şarköyde doğmuştur. Şu anda ise istanbul bahçelievlerde ikamet etmektedir.
haftaya salı günü papatyam dizisiyle tekrar ekranlara çıkıcakmış.
son derece asil ve zarafetli bir kişi ve twitter'da ki muhabbetimize dayanarak söylüyorum ki 89 jenerasyonu olmasına rağmen aklı çok başında ve iyi muhabbeti var.
star tv de yeni başlıyacak olan sırat dizisinin kadrosundadır.
star tv deki hayret bi şey programının sunuculuğunu yapmaktadır.
parlamasını bekliyorum. koy kıvancın karşısına ünlü olsun diyorum.
trt de yamak ahmet adlı dizide rol almaktadır.
en son 40bın lıraya jeep almıştı kendisine artık havasından yanına bile yaklaşılmıyor. Buraları bile hak etmiyor.
şu an da vizyonda olan Neva filminin meşhur Neva'sı. Mükemmel bir oyunculugun var filme renk katmıssın . Ancak bir film bu kadar içsel olabilir . Tebrikler
şu anda show tv de çıplak kafa'dadır.
gözleri adamı ekrana kitleyendir.
Şu an tv de şevket yerimdar isimli saçma filmde arz-ı endam ediyorlar kendileri.. Nasıl gözlerdir onlar vay arkadaş... Maşallah
an itibariyle dada dandirikistada arz-ı endam eden güzellik. bir kadın ancak bu kadar çekici olabilir* *
güneri civaoğlunun beline dolanmasına izin vermiştir. ayrıca trakyalı ve uluslararası ilişkiler öğrencisidir ama bize bakmaz.

(bkz: yazıklar olsun)
oyunculuğu da kendi kadar güzel.. neva filmiyle daha doğrusu rolüyle tanıştık kendisiyle.. yolu açık..
bu aralar bir deniz hikayesi adlı dizide oynamaktadır. parlayan mavi gözleri ile Türkiye nin en güzel oyuncularından biridir.
oyunculuğunu beğenmediğim, gözleri güzel olsa da beni rahatsız eden kadın görsel

gelinlik kendisine acayip yakışıyor
görsel
görsel
görsel
gözleri çok güzel olan oyucu hanımenfedi.
görsel