bugün

git denildiğinde ne dendiğini anlayamayan erkektir. onurunu, gururunu, saygısını, sevgisini, sevdiğinin hayatını,huzurunu hiçe sayıp afedersiniz sülük gibi yapışan erkektir. bayanlarda daha sık görmüşlüğüm vardır ama erkeklerde şiddeeti çok daha fazladır. kimselere yakıştıramayacağım bir durumdur.
kapıdan kovarsın bacadan girer, küfredersin teşekkür eder, yüzüne tükürürsün yarabbi şükür der. onu istemediğini söylersin "ben sana naptım, niye istemiyosun beni" der. önce kapının önüne oturup böğüre böğüre ağlar, yalvarır. sonra guzel tepki görmediği bir anda sinirlenir üstüne yürür, tehdit eder, bıçak çeker. sonra da "beni niye sevmiyosun" der.
bu tür erkekler/kadınlar bırakın sevmeyi, nefret edilesidir. var olduğuna lanet okunacak hale gelmiştir. hiç istememekle birlikte bu olayın sonu polise gitmelidir, gidecektir. bu süreçten sonra da başka korkular, stresler başlayacaktır..
bazı insanlar hastalık derecesinde takıntılı olabiliyor, insan gibi konuşmaktan da anlamayanlara tek çözüm şiddet uygulamaktır, sağlam atılan dayak sonrası hayata kaldığı yerden devam edilebilir.
kesinlikle ya da muhtemelen en kötü ihtimalle belki, başa bela olmuş kızdan evladır.
pisliğin iğrençliğin önde gidenidir. istediği olmadığı taktirde dünyayı herkese dar eder. bazen insanı çaresiz bırakırlar, bunlar dayakla da uslanmayan tiplerdir çünkü arsızlığın dibine vurmuş varlıklardır. tabii olaya şu yönden bakmak lazım (bkz: bozuk psikoloji). o kimseye zarar vermeden , acilen tedavi altına alınmalıdır.
ulaşamadığı ciğere mundar diyen erkektir.