bugün

Ülkemde hiç olmayandır. Çok üzücüdür. Sakin sakin konuşamıyor muyuz? Şöyle adam gibi, yumuşak yumuşak. Tükürükler saçarak bağıra çağıra kitlelere hitap etmek, karşıdan çok kötü görünüyor.
Bağırınca daha çok dinleniliyoruz hissinden kurtulamadigimizdan mutevellit olmayan hedef.
ülkemiz siyasetinde olmayan bir özellik. bağırınca daha haklı olduklarını düşünüyorlar sanırım ne kadar bağırırsan o kadar haklısın.
rasim ozan kütahyalı'nın yaptığıdır.

ne kadar naif adam yahu.
siyaset cosku isteyen bir seydir. onca yalani coskusuz soylerseniz kimseye yediremezsiniz. bunun en guzel ornegi zannimca adolf hitler'dir.
Bi sus aq! Niye bağırıyosunuz lan! Diyesim geliyor. Diyemiyorum. Tırsıyorum sözlük.
tonlamayı sadece bağırmaktan ibaret olduğunu düşünen siyasetçilerin insanı siyasetten soğutan konuşma tarzıdır.
bağırarak bişeylerin daha iyi olacağına inanan bir milletiz karşımızdakine de söz hakkı vermeden konuşabilmek için bağırarak onu da susturmaya çalışıyoruz.
Mansur yavaş hariç
Günümüz Türkiye’sinde olmayandır. iktidar, muhalefet -Kimse.

Lan bağırmayı kesin.
mansur yavaş ve kemal kılıçdaroğlu gibi isimlerin bağırmadan yaptığı iştir, bir de ali babacan var ama o konuşurken biraz uykum geliyor.
bizim insanımıza götünü yırtarsan yaranırsın. bağırınca adam sanıyorlar ne konuştuğunun pek önemi yok.
ben ve arkadaş çevremin özellikle dikkat ettiği husus. özellikle de çevremizde yabancı insanlar varsa sesler alçalır baya. kerem'i duymakta zorluk çekiyordum dün hastanenin kantininde. dedim sen son zamanlarda baya sessiz konuşuyorsun, o da dedi ki arka masadaki amca var.