bugün

"vatanım,milletim ve dinim üzereyim.
hamasetti de sevmem."

sanki bunu daha önce bir yerler de okumuş gibiyim. ya da birçok yerde, bilemedim.
Haşa iftira değil, senin yazdıklarını gayet iyi hatirlıyoruz ayk73
Hani olur da hatırlamayan varsa başlığın galerisine baksa yeter
--spoiler--

bir kimse 17-25'ten sonra fetö'yü destekler fiillerde bulunmadığı halde, o kimseye fetö'cü ithamında bulunmak büyük suçtur.

--spoiler--

şaka gibi entrydir. eski fetö sempatizanlarının şimdi kendilerini eleştirdi diye fetöcü ilan etmediği 73 kişi anca kalmıştır ülkede muhtemelen.

dikkat edin, görsellerde bulunan bir entrysinde fettoşu överken devam ettiği cümlesinde;

'hoplama, zıplama otur yerine gülen gelince... ya neyse bi şey demiyorum.' yazdığı entryi bir irdeleyelim.

soru 1 : fettullah madem sadece bir dini lider postal yalayıcıları, laiklerin neden korkulu rüyası oluyor? demek ki bu zat söyledikleri gibi kandırılmamış ve her şeyin farkında.

soru 2 : kemocuları hoplatan hangi fikirleri vardı ki bu şekilde bir entry girdin? oysa televizyonlarda asker ve atatürk güzellemeleri yapıyordu o it. yoksa sen de mi bu kumpasların bizim gibi farkındaydın?

soru 3 : gülen ne diye hangi sıfatla gelecekti de sadece bir cemaatin dini önderi geldiğinde burada söyleyemediğin ve neyse diye geçiştirdiğin şeyleri yapacaktı? anayasal düzeni değiştirecekti ve sen de tüm fetöcüler gibi bunu biliyordun.
bu başlıkta entry girenlere bir uyarıda bulunmak isterim!

fetö; anayasal düzeni yıkmayı amaçlayan bir terör örgütüdür.

ne zamandan beridir resmen terör örgütüdür? 17-25 aralık sonrası. 15 temmuz ile de tescilli halkı silahla katleden çok hain bir örgüttür.

o yüzden bir kimseye fetöcü demek basit bir şey değildir, ciddi bir suçlamadır. 17-25 sonrası fetö'yü öven, destekleyen yazılar yazan biri suç işlemiş oluyor.

bir kimse 17-25'ten sonra fetö'yü destekler fiillerde bulunmadığı halde, o kimseye fetö'cü ithamında bulunmak büyük suçtur.

entry giren arkadaşların dikkatine!

esasen böyle bir başlık tehlikeli, silinmemesi de mederasyonun hatasıdır.
diyelim ki fetöcü geçmişte doğruyu görememiş aldanmış olabilir pekiiiiiiiii bu cuhapeliler hdp denen terörist partiyle kol kola girip şehitlerin kemiklerini sızlatırken hiç vicdanınız sızlıyor mu hee sizde o zaman pkk lı oluyorsunuz evet hatta net ötesi..
tüm akabeliler gibi bir zamanın sıkı fetöcüsüydü

zaman değişti, reyiz değişti, e bu türev zaten hep fırıldaktı

fırıl fırıl dönmeye başladı, hatta bizlere fetöcü deyip

iftira eden modeller bile türedi.

bir tanesi sözde izmirli ılık ayağına yattı

öbürü zaten sapıktı gene aynı sapık sapık

bir kaçı izini kaybettirmek zorunda kaldı

yoksa bunlar takriben 10 kişilik çete halinde birleşip

hacı efendilerine laf edene saldırırlardı

damatta topuklayınca, pelikan da umumhanede

çalışmaya başlayınca

bunlara bir tüyo vereyim ;

süleyman bu pelikan türü bir şey kuruyormuş

koşun bol bol kemik dağıtılacak.
Bana adamdan bahsedin dansöz den değil.
efsane bir olay değil mi, gelip başlığa yazmaya bile korkuyor, tir tir titriyor.

biz fetöye ağız dolusu küfürler ederken "kemalistleri kudurtan hocaefendi" diye bize çemkiriyordu, şimdi sorsan o hariç hepimiz fetöcüyüz. biz olsak utancımızdan insan içine çıkamayız ama bunlar bırak utanmayı hala bize çamur atabiliyor amk.

ayrıca sen daha kendi devrinin olaylarını analiz edemeyen bir adamsın. senin ne haddine burada millete akıl verip, yanlış düşünüyorsunuz akp aslında böyle, chp aslında şöyle diye ahkam kesmek.
ben de kim bu, neden sürekli fetöcü diyorlar diye baktım. 2011'de fettoşu övüp durmuş ama zaten hepsi övüp duruyordu derken bir cümlesinde 'hocaefendinin hop hop zıplattığı laikçiler bir gün fettullah gülen gelince, neyse' yazmış. bakın bu cümleler çokomelli, hop hop zıplatırlar adamı ona göre.
Sorarsan fetöcü değildir, aldanmıştır!

işin garibi, bu tip bir yandan gözünün önünde gelişen olaylarda neyin ne olduğunu anlayamadığını iddia ederken, diğer yandan kıt ve saptırılmış tarih bilgisiyle atamızın dönemindeki olayların aslını esasını hepimizden iyi anladığını iddia etmektedir!

Klasik yobaz şizofrenisi işte...
sadece bu eleman olmamakla beraber doğrudur. birkaç tane daha var bilinen fetöcüler. şimdilerde g.tü deldirmemek için mi yoksa evvelden beri zaten çok yakın olduklarından mı nedir bilinmez en koyu akp liler olarak buralarda takılıyorlar. ağızlarından din kitap allah peygamber hak hukuk namus düşmüyor. ama bir tanesi mesela nonoş gibi entryler giriyor. diğeri anal fantezilerini yazıyor sürekli. tepki görünce de bizde insanız diyor. hakikatten tuhaf günlerden geçiyoruz. bu ülkeye en büyük kötülüğü yapıp ihanet edenler buralarda namus timsali ahlak timsali gibi gezip millete laf falan atıyorlar..
Çok acayip durumdur.

Şimdi de sütten çıkma ak kaşık gibi ortalarda gezmesi.

Hâlâ "en çok ben biliyorum" diye millete ahkam kesmesi,

Diğer partililere ve partilere laf söylemesi oldukça komiktir.

E madem o kadar biliyordun fetönün kucağında ne işin vardı bre yezid derler adama.

Ama farkındaysan adama derler sana demezler.
hangi ak partili aktroll fetocu değil ki şaşirtmayan durumdur.
şüphesiz akp ve fetö kol kola gezerken sözlükte fetö yü öven onlarca entrysi olmasına rağmen moderasyon tarafından halen daha sözlükte tutulması olayıdır.
Arkadaş kurmay subay ya savaş ve düşman beğenmiyor.
O değilde şimdi akp körtopal fetöyle uğraşıyor.akp gidince nolacak?chp desen zaten darbeyi akp yaptı dediği için gündeminde fetö olmicak ama kucağınada oturacak.nedim Şener'in dediği gibi akp dışındaki tüm partilerle görüştüm hiçbirinin fetöyle mücadele planı yok diyor.
ak parti nin fetocularla mücadele etmemesi sonucu bu da serbest zamaninda fetoyu övüp fetullaha karşı çıkan chplilere dinsiz diyen bu fetocu niye serbest ak parti fetonun siyasi ayağı olunca normal

ama vakti gelince alayınızı içeri tıkacağız bu vatan ihaneti unutmaz.
Bu eleman dün başlıklarda millete “oo çocuğu” falan diye yazıyordu. Tam fetö tarzı bu. Bu ağır Küfrü edecek göz var ama dile getirecek/yazacak göt yok.
geçmişte bir sürü insana ağır laflar etti fetöyü yalayım derken . şimdi hataymış diyor.

insan özür diler. tabi bunu ancak bir insan yapar. yobaz değil.

2 kelimeyle işin içinden çıkar.
ne yapmış lan ilk defa duyuyorum.
yoksa stv'de yorumculuk yaptığı görüntüler mi sızmış. eğer öyle görüntüleri varsa ilk ben sövecem.
Al canın çekmiştir ex fetöcü hain.
görsel
Fetöcü mü bilmem ama bir zamanlar fetöyü güzel yalardı, terör örgütüne ve hocasına laf söyleyenlere karşılık verirdi...

Bir seferinde de yazdığım başlığa küfürlü, atarlı bir şeyler yazmıştı. izmirdeydim o zamanlar. Adres istedim 'hadi geleyim de dediklerini yap' diye. Dükkan inönü caddesinde dedi. ısrarla açık adres isteyince de ne kadar kararlı olduğumu anlayıp 'kavga istemiyorum' kıvırmasıyla geri vitese taktı.
Bunlar böyle işte. Devran dönünce de ilk iş Yunanistan'a kaçar artık, fesli hocası da Yunan hayranıydı sonuçta...
Ayk73 insan mi amk.

Biz insanlardan konusalim.
Bir laf vardır; kasnak yuvarlandı elek oldu, eski ... melek oldu diye.

Bununki de o hesap işte.
her erdoğancı özünde fethullahçı en nihayetinde. şaşırtmayan bilgi. bunların en birinci özellikleri chp ve kemalizme hayasızca saldırmaktır.