bugün

ne kadar da terbiyeli bi müslüman.

valla biri görse fetöcü diye şikayet eder. sil onları yiğidin. yok ben dediğimin arkasındayım diyorsan dur yiğidim.
Ortamlarda fetöcü değilim fetöcünün anasını sikim dersin kim bilecek.
Şerefsizliktir.

fetoşu övmek yok okullar açtı bilmem ne yaptı demek ağır şerefsizliktir.

Hoş şerefsiz olmasalar kendi kendilerine ailelerine sülalelerine küfür etmezler amk.
böyle kolay kandırılanlar ciddi işlere bulaşmasınlar bence. yoruyor belliki.
anlımız değil..

alınımız, oradaki ı düşerse alnımız olur..

Türkçe olimpiyatları da yaramamış kendisine belli ki..

gerçi kendisi ve şurekası beyinsizliği ile tanınırlar..

normal bir sonuç..
Fetö gibi basit bir adam bile seni kandırabiliyorsa, nasıl oluyor da atatürk aleyhine bu kadar atıp tutuyorsun? Demek ki o konuda da haydi haydi gaza gelip kandırılmışsın. Zaten fetö değil mi senin o tabansız fikirlerini aklına sokan?
Nerenden tutsak elde kalıyorsun yani ayk.
Silip edit yapmazlar.
Çünkü bunlar hala içten içe muhabbet besliyor terörist fetoya.
fetocunun ağababasıydı bu idraklı

reyiz dönünce bunların da alayı döndü

bizim mahallede günde 10 defa fetoş cemaatına

para almak için gelen herif, 16 temmuz sabahı

fetoya dümdüz gidiyordu

böyledir bunlar

rüzgar gülü

rüzgar nereden eserse.

öyle değil mi das kek.
darbe günü tencere tavayla göbek atanların iddaasıdır.
Ben bunu ak troll diye donuza eklemiştim. Demek fetöcüymüş.

Silahlı terör örgütüne üye olup, ülke düzenini ortadan kaldırmaya çalışırken 249 vatandaşımızı katleden bu terör örgütüne 2011 yılında övgüler yağdıran bir sempatizan. Gereğinin yapılması için, başta Türk hukukuna bildirilip gerekirse cimer e gönderilmesi gerekir.

Devletimiz içindeki bu kripto fetöcülerin bir an önce layık olduğu yerlere göndermesi boynunun borcudur. Aksi halde 249 vatandaşımızın hakkını kimse ödeyemez.
Fetönün akape ile savaşı kaybetmesine kadar olandır.
Savaşı akape kaybetse idi bugün pensilvanya'da falan olurdu galiba.
Zira kendisinin fethullah gülen ve cemaati ile alakalı övgü dolu entryleri, fethullaha düşman olanlara ettiği küfürler hala akıllarda.
Allah bilir; her gece Şafak baskınına uğramamak için de dua ederek yatıyordur. Tamam en büyük akapeli sensin, fetö düşmanısın, inandık. *
entrylerini silip kaçınca unutacağız zannetti herhalde zavallı;

görsel

şimdi de hiç yüzü kızarmadan, bir gram olsun utanmadan ecevit fetöcüdür diyebiliyor.

siyasal islam ve omurga...
çünkü şerefsiz bir mevcudiyet olması..
Senelerce fetö'ye yazdığı övücü entrylerden hatırlanan rezalet.

Mesela şimdi de aktroll.
Ama yarın Tayyip iktidarı yıkılsın,
Tayyip'e sövecek ilk amip de bu.

Çünkü kripto olmak bunu gerektirir.

Edit: bunu araştırsınlar, fetö okullarında okumadıysa gelip beni siksinler.
http://www.uludagsozluk.com/e/41737137/

ve aynı zamanda pislik beyni seçimde kabul görmeyince sağa sola sıçıyor olması..

kendi kokusundan rahatsız olmuş pislik..
muhtemelen, sürekli ve ardarda malum partiyi yalıyor dilliyor, olum çok göze batıyorsun...

bu gibilerin en büyük eksiği zaten kendi fikirlerinin olmaması kendileri düşünmüyorlar, bu yüzden hep kaybedecekler, o gün rüzgar o tarafa eser bugün bu tarafa bunlar da rüzgar gülü gibi dönerler, kafa mermer amk.
Dusmaninin itibarsizlastirma politikalrina devam
Ayk yi once fetocu sonra pkk li daha sonra da mason yapmaliyiz ki sozluk icersinde itibari yerle bir olmali
Hadi tam gaz devam.
Çok var bunlardan sözlükte.

Bakın kim akp trollüğü yapıyorsa alayı fetöcü bunların.

(bkz: nick verip rencide etmek istemiyorum)
Akp ye sempatisi olupta fetocu olmayan bir kişi göstersene.
Ayk73 götlüğe devam ediyor.
Hemde dik alasıdır. Bakmayın şimdi kıvırdığına. Bunların efendileri değişir, zihniyeti baki kalır.
Hahaha kimi kandırıyon lan senin yolun pensilvanya taraflarından geçiyor.
Senin yolun çıkarım neredeyse oraya yanaşırım,
Tehlike varsa babamı bile satarım yolu.
Karakteri olan biri dün götünü yaladığı adam için bügün küfretmez.
Eğer bu kadar dönecek kadar fikirleri değiştiyse önce özür diler, sonrada yaptıklarının bedeli, cezası neyse öder.
O kadar şey yapıp, işin içinden "kandırıldık" deyip hiç bir bedel ödemeden çıkmak karaktersiz, kişiliksizlerin işidir.
bunların tamamına yakını böyle ki. 17-25 aralığa kadar şahsımda dahil ne zaman fetö denilen vatan hainine küfür etsek karşımıza hep bir akp sempatizanı çıkıyordu. bizim şirkette bile var 8-9 sene önce ben "bunlar vatan haini. akrep gibiler bunlar şerefsiz bunlarla aynı yolda yürümeyin " deyip küfür ederken "hoca efendi hakkında böyle konuşma hizmet adamı o" diyorlardı.

ergenekon-balyoz-kpss-öss-polislik sınavlarında kozmik oda olayında tsk yı paramparça ederlerken biz küfür ettikçe bunlar "cuntacısınız siz islam karşıtısınız" diyorlardı. bugün bakıyorsun tüm bunları yapanlar kendilerine vatansever ve fetö düşmanı derlerken bize sırf muhalifiz diye feto ile işbirliği yapıyorsunuz diyorlar ahahahaha. daha 2 saat önce beyaz tv de gördüm akp li kodamanın birisi "chp ile feto" arasındaki işbirliğini anlatıyordu. akp nin feto ile işbirliği yaptığı zamanlarda feto nun henüz fetö olmadığından o yüzden akp nin sütten çıkmış ak kaşık olduğunu asıl işbirlikçinin muhalifler olduğunu anlatıyordu. programı sunan lavuğun da ağzı kulaklarına varıp o kamili destekliyordu. neredeeen nereye dimi..
bu ak-trollerin tamamı 5-6 sene önce fetocuydu

şimdi uğraşamayacağım bunların fetoya çektikleri

yağlama bağlamayı bulmakla, zaten tengir budun

listesini çıkarmıştır mutlaka.

sonuç olarak, menfaat bitti ;

o tarafdan döndüler bu tarafa.