bugün

merhaba sevili recmdaşlar...

genellemeyi sevmem genelinden ötürü sözü bana her daim yol gösterici olmuştur.

dolayısıyla, bağzı türbanlıların ahlaksızlığını diğer azınlıklara mal etmek acımasızlık ve luciferlik olurdu.

bildiğiniz üzere luciferlik bizim işimiz değil türbanlıların işidir.

her neyse, bağzı türbanlılar cidden ahlaksız. türbanına da mı hürmetin yok bacım? diyesi geliyor insanın ama nafile...

yüzüne tükürsen yağmur sanar yine de şemsiye açmaz, yarabbi şükür der bunlar.

o sebeple tükrüğe yazık, tükürmeyin.

velhasıl kelam bağzılarının recmi vaciptir.

bu ahlaksızlık recm ile temizlenebilir.
Allah ın ayetleri ile dalga geçen şuurdan yoksun insan müsveddesidir kanaatimce.
pencereden kafanızı uzattığınızda bile görebileceğiniz ahlaksızlıklardır.

bir ağaç altı, bir köşe başı ne bileyim bir çıkmaz sokak veya bir rock bar...

her yerdeler...

keep calm and recm.
reddetmek yerine görünen gerçekleri kabul edip müslümanların kendine gelmesi gerekmektedir.
örtümü örter dilediğim gibi yaşarıma gelinmiştir .
bu mübarek cuma günü dine dindara savaş açmış şuursuzun tekinin subjektif görüşü.
ne ilginç insanlar var .
bazı başı açıklarında ahlaksız olması
bazı sakallılarında ahlaksız olması
bazı sinek kaydılarında ahlaksız olması

kadar doğaldır.

bazı türbanlılar haddinden fazla ahlaksızdır o ayrı. *
ahlasızlığın türbanla değil, kişilkle alakalı olduğunu hatırlatan tanımlama.
ya türbanlılardan çok şey bekliyoruz ve böyle bir algı oluşuyor, ya da türbanlıların açıklardan daha ahlaklı olması gerekir diye bir algı var toplumda.

sonuçta ahlak kişinin başına taktığında değil, kişiliğindedir.
türban taktığı için ulu alim olan görmedim. ahlaksız olmayanı göreyim. karakter meselesidir. ayrıca türbanlı türbansız muhabbetinden de gına geldi.
bir insan ahlaksizlik yaptigi icin turbanini cikarmasi gerekmez. belkide yaptigi tek dogru turbanidir. en azindan ayni sekilde ahlaksiz olup, turban takmayanlardan bir adim ondedir.
kimsenin reddedemeyeceği bir gerçektir.

böyleleriyle aynı havayı solumak bile ızdırap verici.
Türbansiz ahlaksizlar kadar, türbani da süs olarak takip ahlaksizlik yaptiklari durumu.
Doğru yani, ama ahlaksizlik turbanla iliskili degil, karakterle ilgili. Ayirt edilmesi lâzım.
muhtemelen ailesi zoruyla kapatılmıştır. yapmayın efendim sonra böyle başlıklar açıyorlar...
ahlaksızlığın kapalı olmakla açık olmakla alakası yoktur. bu milleti tahrik etmeye yönelik bir başlıktır.
kişiyi ahlaklı yapan türban değildir zaten. türbanlı olupta ahlaksız olanlar olması , türbansız olup ahlaklı olanlar olması kadar doğaldır.
Bi arkadas yuzunden türbanlilara bakış acim degisti Allah affetsin.