bugün

varoştur, özentidir. hattızatında maldır.
has kızdır.
çiçekli şiirleri olabilir. hahahasiktir.
jakoben chpli bir ailenin mensubudur. uzak durulmalıdır. sonra gider babasıyla önce rakı içer sonra da aynı evde pompa falan yaparsınız neme lazım *
red kit ve tommiks' de görülen kızlardır.
insanlarla arasındaki mesafeyi koruyabilen biridir.
Kendini düşes sanıyordur. Sanki yağmurlu, puslu londra sabahına uyanmış. Kendine gel amk.
mutlaka bir dövmesi vardır ve sol görüşlüdür. çok zevk almaz ama yine de eğlenmeyi sever... ya bipolar bozukluğu ya da borderline hastalığı vardır. seks hayatı renklidir. sinirlenince dünyaları yakabilir. genelde güzeldir, seksidir ve zekidir ama hep bir tarafı eksiktir...
hanımefendi diye hitap edilmeyi bekler.
diğğğ mi hanımefendi ?
KiBRiTÇi KIZ - Bayım, bir kibrit almak istemez misiniz?
türkçe dublajlı amerigan filmlerinin müptelasıdır. orada da sir-bayım olarak çevriliyor ya oradan şey etmiş. tabi "lanet olsun" dediği zaman ingiliççeye çevirip söylemesini istemeyin hoş olmaz.
kız değilde, 150 kiloluk minik bir balina olduğunu görmek fenadır.
Franz kafka okuyan bir edebiyat delisidir.
kendini biraz sosyete sanan zavallıdır.
sizde buyrun küçük hanım deyin bakalım.
Yobazdır.
Kibardır.
Son 1 hafta içinde dublajlı bir Amerikan filmi, dizisi izlemiş 120 kiloluk bir ergendir.
"Burası ingiltere değil bağyan" diye biri hanzo cevap verebilir. Ben seviyorum böyle konuşanları ve hatta kendim de bazen konuşurum böyle.

Azizim, bayım, saygıdeğer, hafız gibi.
entel görünme çabası içine giren solcu kemalist chp li kızlardan biridir. net..
hiç sevgilisi olmamışsa ve daha önce cinsel birliktelik yaşamamışsa doğrudan eş adayımdır.