bugün

çocuk dedim ama, iyiliğim üstümde ondandır. bunlar böyle bi çeşit, at gibi, bir ayakları arkada bir ayakları önde atlaya atlaya ilerliyorlar, öyle bir ilerlemek ki üzerinize doğru koşuyorlarsa birden donup kalıyorsunuz. öhöm, çarpıcak galiba. bir de bunların süpersonik anneleri var ki, bu duvardaki tablolara dahi sataşan çocuğu mutfaktan seslenerek durdurmaya çalışıyorlar.

Göksu meleeek yapmaaa!

Ey kutsal anne, kumandası mı var elinde, bıraksan beni yiyecek çocuk hala oturduğun yerden yapmaa. kalk kadınım kalk kutsal kraliçem, harekette bereket vardır.
çocuk dediğin oynar kovalar zıplar hatta zıçar.
ama bazısı varki evlerin üzerine kara delik gibi çöker.o ev dar gelir osmanıma.
hele hele çocuk 5 ve 10 yaşları arasındaysa ve şımarıksa,allah'ım neydi günahım diye çöllere vurasınız gelir kendiniz.
bu bayram yeğenim geldi eve ve işte korkulan gün yaşanmaka.transformers diye aralıksız 2 saat, ufak kız kardeşi vurdu diye aralıksız yarım saat paralarımı ver sayıcam diye aralıklı 2 buçuık saat ağladı.resmen beynimde c'ye format attı çocuk bu yaşta.bende kaçtım hemen.mecburekn kaçıyorsun zira kovalasan yüzsüz kedi gibi suratına bakıyor bu tip çocuklar.
o çocuğu al, televizyonun başına bağla, ağladığı saat kadar nihat doğanı,zekariya beyazı,ajdarı izlettir,
geleceğiyle oyna dedi şeytan.
şeytan said that, but devile uymayacağım mübarek day. *
*