bugün

milliyet.com.tr nin yeni bomba haberi.
http://www.milliyet.com.t...7/12/14/index.html?ver=71
adresindeki linkte de belirtildigi uzere bayram namazi saatleri aciklanmis. ben de korkuyordum ne zaman aciklanacak diye. bu yil da kurban bayrami ile hac mevsiminin ayni ana denk gelmesi gibi birsey olsa gerek.
(bkz: hadi hayirisi)
ve start verildi.
dis kulvardan iceri dogru kat'eden..
*
aciklanan saatlerde cakismasi olanlar icin bir alternatif sunulmamistir.

+ hocam benim 1. slotta cakismam var, kaza namazi kildircak misiniz?
- rapor getirirsen bakariz caresine..
namaz saatlerinin aynı olmaması tüm illerde büyük öfke yarattı. durumu kritik olan iller safları sıklaştırmayarak namaz başlangıcını geciktirmek istiyorlar. namazların imamlarıda diyanet tarafından namaza 48 saat kala açıklanacaktır.

(bkz: ercan taner in camide namaz sunması)
yurdumuzdaki sıradan gerizekalılık örneklerinden biri olan haber. Bu ülkenin zeka seviyesi çok düştü. Ortalık gerizekalılıktan geçilmiyor.
fikstürü merakla bekliyoruz diye devam etmesi muhtemel haber.saatlerin açıklanmasına sevindik,artık ne zaman bayram namazına gideceğimiz öğrendik.nerede kılacağımız belli olmuş mu acaba??
istanbul için 07.04 olan bayram namazı saatidir.
Çok erken ya. Şöyle 8 falan olsa iyi.
Bik bik uyandırsana beni..
ya evet çok erken şimdiden sitrese girdim, saat kurmaca falan.

hayır bayram namazı kıldığım cami de arabaylan 30 dakka sürüyor. karacaahmet mezarlığı camisi. rahmetliler orada o yüzden. namazdan sonra onları ziyaret ediyorum da.
arkadaşlar neden bayram namazına gelmediniz diye söylettirmeyin bize bik bik'le, bekliyoruz...
Manyak uyandırsın ya hiç şeedemem şimdi.
Camiye en uzaktan ben gidiyorum.hoca Beni görünce namaza başlıyor.
Gitmeyi düşünmüyorum.
son bilimsel çalışmanin ürünü bunlar.
Ayrıca herkese iyi bayramlar.