bugün

benim çok hoşuma giden bir durumdur. evimizde çayda şeker kullanılmadığı için gelen misafirlere şeker servisi yapmak bana hep çok zor gelir.
(bkz: bayan değil kadın) bi öğrenemediniz gitti.

tanım: kadınların şekersiz çay içen erkekler hakkındaki düşünceleridir.
Cay icmeyen erkege olan bakislarindan daha iyi degildir. Cay bir bagimliliksa, bir seye bagimli olan erkek ne muamele gorur ise onu gorecektir.
şekerden karizma uman erkeklere baktıkları gibi değildir. şekilciliğin yeme içme tercihlerine kadar bulaşması da ayrıca enteresandır.

(bkz: bayan değil kadın)
duruma göre şeker katacak yazarın başlığı. hiçbir şey farketmez baskasının düşüncesine göre şeker mi katılırmış?
etkileyici bir bakış açısıdır. kadınlar çayı şekersiz içen erkeklere bayılırlar. ben şekerle içiyorum ondan biliyorum.

-pardon, galiba şekersiz içiyorsunuz, şeker atmadınız çayınıza.
+evet şekersiz içiyorum, tadını almak lazım çayın.
-o zaman bize gidelim vücuduma kaynar çay dök ve beni yala.
çaya şeker atmamakatan medet uman kişinin merakıdır. he he çaya şeker atmayınca veriyorlar, tek şeker atarsan vermiyor ama gösteriyor( yetmez ama evet) iki şeker atarsan bir anda telefonu çalıyor ve acilen orayı terk etmek zorunda kalıyor.
(bkz: bayanlarin kasarsiz tost yiyen erkeklere bakisi) kadar saçma bakis açisidir.
normal bir bakıştır. şekerli şekersiz ne alakadır.
kilo vermeye çalışıyor herhalde diyorlardır sanırım.
Etkilenilmez o bir gizli berkecandır .
Not: eksileyen berkecanlar adam mıdır sorusunu akıllara getirdi .
Normaldir. Hayir sekerli icilecekse de 1 seker olsun bari. 3 seker nedir ya, kalp krizi kaaaalp.