bugün

teşvik primi şeyisi.
dünya kadar malı olup fındık kadar uzuv sahibi olmamanın verdiği üzüntüyü anımsatır.
Oyle ayrimcilik mi varmis fark etmemistim hic. Varsa da hos degildir. Ama artik bayan degil de kadin desek cok mu zor ?

israrla her kadin diyin lutfen diye belirttigimde eksileyen arkadaslar hep boyle devam edin pozitif ayrimcilik olmasin. Anlamadigim kadin denilmesi sizi niye bu kadar geriyor olmasi gereken bu. Bunu dillendirmem mi sizi rahatsiz ediyor anlamadim.
Çoğu yazarın cinsiyeti nikinden dolayi zaten anlasilmiyor. Bu nedenle sorun yok. Eksi verirken dikkat ettigimiz en onemli nokta terörist faaliyetleri desteklemek boluculuk ataturke hakaret dinle ilgili alay etmek. Bunun disinda zaten herkes kendi goruslerini ve fantazilerini paylasiyor bunları eksilemek tuhaf olurdu.
pozitif ayrımcılıktır. bağyanları sevmek lazımdır.
yalandır. gayet de alıyoruz.

edit: denendi, onaylandı. eksileyin yavrularım.
hiç dikkat etmediğim muhtemelen asılsız haberdir. bana göre kim saçmalamışsa eksiyi yiyiyor.
Catir catir da eksiliyorum vallahi. Yanlis onermedir.
yanlış önerme (bkz: troll olmadığı halde troll sanılan yazar olmak)
Yalnış tespittir. Bizde eksi alıyoruz. Hatta bazen entrylerimizden dolayı eleştirici mesajlar da alıyoruz. Eleştiriye açığız. Sorun yok yani.
Dogrulugu olmayan tespıttır. Bırı tacız eder yuz vermez yada ter cevap verırse eksıler, herkes de olan bır eksıcısı olur o eksıler, yazdıklarından dolayı eksı alanlar olur, hemcınslerınden eksı alanlar olur. Yazıları cok ıyı olanlar da vardır burdakı pek cok yazardan ıyı olan yazıları.
Deneme bir-ki.

Haydi arkadaşlar el birliğiyle inşallah en kötü entry olsun.
yok öyle bişey.hatta hep eksi alıyorum.
alakası bile yoktur. bay bayan fark etmez nerede yarrak yarrak konuşan birini görürsem basarım eksiyi.
yanlış önermedir. cayır cayır eksilenen entrylerimiz var kim uyduruyor bunları yahu.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
doğruluğu yoktur bunun. ek olarak üstü kapalı hakaret içerikli mesaj alıyoruz. eksilemekte yetmiyor yani bir hınç çıkarılması lazım.