bugün

sezon başlarında sportmen kişiliğin belgesi olması açısından, hem takımına destek olmak, hem de madden kulübü desteklemek amacındaki bilinçli erkektir.
üst düzey sapık sayılabilecek kişi.
file hakeminin arkasındaki tribünden* koltuk seçmişse gerçek bir spor sever, pota arkasındaki tribünden* koltuk seçmişse abaza bir kalça severdir.
voleybol sporuna gönül vermiş erkek. neden sadece bayanların maçına gittiğini de 'her konuda olduğu gibi, amatör branşlarda da bayanların desteklenmesi gerektiğine inancını dile getirerek' açıklar.
Eğer voleybolla bir alakası yoksa ABAZA lık örneği gösteren kişi.
Ayrica maclari seyretmeye gelirken yaninda durbun getiren insandir.
(bkz: bizzat sahit olmak)
kafasina smac yapilasi erkektir.
ama gercek sporsever ise, voleybolculardan birinin esi , dostu, akrabasi ise o ayri...
3 yıl profesyonel voleybol oynamış ve bir sürü voleybolcu tanımış birisi olarak açık ve net söylüyorum.
maç için yapılan en büyük hazırlık ağdadır. Herşey aksayabilir ama ağda asla aksamaz.
çoğunlukla 1 beden küçük giylir. likra güzel gösteriyor. Sorduğunda rahat ediyorum denir.
servis hazırlığında belini çukur yaparak eğlirsin ki hocalar herseferinde yapma onu der.
seyircilerin toptan çok kalçana baktığını bilirsin, bu aslında hoşuna gider.
Bulgar ve iskoç takımları hariç gördüğüm bütün yerli ve yabancı takımlardaki öncelikli kriter iyi görünmek sonra sayı.
Bir erkek takımı gerçekten takım olabiliyor ama bayanlar takımı asla takım olmaz. Dışardan bakınca takım görünür ama bayanlar takımında kendini önce takım arkadaşından koruman lazım. Her konuda; dedikodu, çelme, taciz, koçlarla ve sponsorlarla fingirdemeler. vs. vs.
Sevgilini asla takım arkadaşlarınla tanıştıramassın.
4 farklı türk takımda oynadım, erkeklerin spordan çok kızları seyretmeye geldiğini herkes biliyor.
Kızlardan birisi, ben diz tayt giyicem derse takım yöneticileri çağdışı suçlamasıyla takımdan atarlar. Baskı yaparlar.
Seksi olan ve sarışın olanlar herkesin işine gelir.
Dergilere röportaj verirsin. Belki dizilerde bile oynarsın.
iyi vuranı herkes alkışlar ama iyi eğileni desteklerler.
sportmen erkektir. amatör branşlara destek veren en asil duygunun insanlarıdır. aldığı kombinede tercih yaptığı spor dalı ayakta alkışlanasıdır.
(bkz: filenin sultanları)
üst düzey ve önem verilmeyen yönetici olabilir . ş* *
(bkz: voleybola gönül veren abazan erkekler derneği)
için de kış uykusundan yeni kalkan ayı oldugu sanılan insansı yaratık.
işini bilen erkektir he. tutup da futbol maçına mı alsın hemcinslerini görmek için.
büyük ihtimal türktür. hayır düşünüyorum da yabancılar niye böyle değil? üç tarafımız denizlerle çevrili olduğundan mı böyleyiz biz?
bayan voleybolunu yakından takip eden kişidir.
bayan voleybolcuları yakından takip eden kişidir.
interneti kesik adamdır.