bugün

yani kültürlüdür. benim götüm benim kararım havasındadır. kültür mültür iki felsefe yapar üç müzik konuşursun bakar entellektüelsin hemen orada domalır.
troll olmaya çabaladığı, didinip cırmalayarak ancak bu kadar başarabildiği ve en önemlisi karşı cinsle hiçbir muhabbete giremeyecek kadar özgüvensiz olduğu her halinden belli yazarcık beyanı.
Erkeğide ibne midir sorunsalını gündeme getirmiştir.
(bkz: aynı yoldan geçmişiz biz)
bayanları rencide eden faşist algılamalarıdır. git kendini bir ahıra kapat deyyus.
o halde sözlük yazarı olan erkek potansiyel pezevenktir. böyle hakaret mi olur paşalar ayıptır ya.
buram buram zeka(!) kokan tespittir.

http://inciswf.com/2ghdgg.swf
Tespit sıçmak.
saçma beyan bütün kadınlar potansiyel yolludur. potansiyel kelimesinin anlamını bilmeden sözlük yazarı olanlar var.
ilgi çekeceğini, tepki alacağını bilen bir bünyenin gerizekalıca cümlesidir. önemsenmelidir.
saçma beyan bütün kadınlar potansiyel yolludur.
(bkz: troll nedir nasıl olunur)

bak bebeyim, bu konuyu abilerin yıllardır sözlüklerde dile getirdi, başlıklar açtı, başlıklara yazdı...

ellerine ne geçti? dur ben söyliim (bkz: yarak afedersin)

yoook şaka diil cidden sadece o geçti. bu şekilde dikkat çekip de amdan ama atlayanını sözlük tarihi görmedi çok şükür.

yıllarca "sözlük kızları yollu, sözlük kızları kaşar, sözlük kızları şöyle böyle" yazan abilerin osbirden öteye gidemedi.

velhasıl kelam; az orijinal olun lan.
görüyorum ve artırıyorum;

erkek sözlük okurları ibne, yazarları da orospu çocuğudur türevli önerme.

not: entry içerisindeki seksist kelime kullanımlarından ötürü özür dilerim.
Bayan yazarlara nereden saldıracağını şaşıran bir insanın yapabileceği tespit. Neye göre böyle genelleme yapıyorsunuz arkadaslar? Bu yaptığınız iftira değil de nedir?