bugün

Sözlükte güzel entrylerine denk geldiğim yazar.
Aklı başında ve gerçekçi yazılar yazan analiz yeteneği gelişmiş olan bir yazar.

Keşke Kürt olsa, eved.
Zamanında bir çok saçma hareketi olan bir çok nickle gelip silik yiyen yazar. Şimdi yazılarına denk geliyorum Kıbrıs konusunda olsun gündemle alakalı olarak olsun güzel yazıyor. Zamanında birbirimize çok laf söyledik kızdırdık falan ama yiğidi öldür hakkını yeme. Hala yok erik yok bilmem ne diye laf sokuyorlar. Keşke silik yiyip başka nickler arkasına saklanıp ezik gibi millete laf sokacağınıza açık olsanız. Burada en azından bu arkadaş başka nickle gelse de kendini saklamıyor siz neyden utanıyorsunuz da kendinizi saklıyorsunuz? Evet.
Beyefendimiz çok kırılganmış *

Kıyamam. Minnoş kalbini kırdığım için özür dilediğim yazar.

osmanlının türk devleti olmadığını düşünen gerizekalının biri. ayrıca utanmadan atam zamanında ne koydu be diyerek zeka yaşını belli etmiştir. çünkü mustafa kemal atatürkü zerre olsa dahi anlamamış beyin yoksunu bir yazardır kendisi.

hanedan kurucusu osman gazi nin türkmen olduğunu bilmeyen yok. ama senin soyunu araştırmaya kalksak ne çıkacak muamma.
ortadoğuyla ilgili analizleri berbat olan yazar.
kitap yüklü olduğunu sanan ama boş olan merkep.
Başka sözlüklerde de tanışma fırsatı bulduğum yazar. Nickaltını işgal etmek istemedim ama madem sol frame düştü, yazmazsam ayıp olur. ^^

Çok bir şey demeyip sadece şunu şuraya bırakıyorum:
https://i.hizliresim.com/aGWoAz.jpg

O değilde böyle düşenler varsa, ne güzel len!
Bulmuş olursunuz birbirinizi, çok tatlı(!)
müslüm gürses'e laf ettiği için kendisinden nefret ettiğim yazardır.