bugün

ırıspı çocuklarının yaptığıdır.

barış kardeşlik istiyoruz diye ağlarlar.

sonra hdp ye oy verdik siz de verin derler.

" aradığımız mizah budur."
dikkat ettiyseniz çözüm sürecinden sonra bunlar böyle ağızlarına barış, demokrasi lafı almaya başladı. önceden sadece pkk yandaşları oy veriyordu. ak parti felan doğuda çoğu ili alıyordu. size de barış nedir öğrettik ya. 2-3 yılda insan oldular insan azmanları.
kimseye inanamıyorum su anda ve kesinlikle bu tarz şeyleri kendi çıkarları doğrultusunda kullananlar olarak bu şahıslara hiç inanmıyorum . (bkz: go to hell) bitch.
Barış ve kardeşlik anlayışı : sırtını pyd ve pkk ye dayamış seçmen kişi.
Herkes benim gibi düşününce barış gelecek, diğerleri faşist demenin bir başka yolu.
Solcuların sıklıkla kullandığı, ama içi boş olan sihirli kelimeler adına oy verdiğini iddia etmektir. Maksat ama hiç bir zaman bahs olunan sihirli kelimeler değildir.
kürtler savaşı tercih edince barışı mumla arayacaksınız

diyen yapı. Doğuda telef olan leşlerininin sonucunda orada katliam var burada devlat zulmü var diyerek ağlar
başkanları çıkar tvde şov için ağlar.
belediye başkanları tutuklanır ağlar.
ışid'den kaçar sınırları aç diye ağlar
pkk gazeteleri basılır basın özgürlüğü diye ağlar.
pkk çıkar tek taraflı ateşkes ilan ediyoruz. devlat operasyonları durdursun diye ağlar. kandil vurulur siviller öldü diye ağlar.
kcklılar yine mapuslara dönüyor diye ağlar.
ydghliler abeeyy benim yaşım 15 bırak gideyim diye ağlar ( 300 küsürü tutuklandı )
klavye ile destek vermek isteyenleri sözlüklerde twitterda falan ağlar

ağlayın amına koyim başka bir fiiliniz yok zaten.

ee abiler. asker kışlada polis tomanın içinde, siyasiler ihanet içindeyken tehtit ağızdan çıkarken pek bir kolaymış dimi ?

Senin karşında devlet var at yarrağı, değil 3000-4000 silahlı milis milyon toplasan kaç yazar be beyinsiz.

buyur er buyur meydan.

barış 2 ülke arasında olur, kardeşse zaten herkes iç içe.. o yüzden göt deliğimizi pydye diyorum diyen hdp kendini tarif ettiği cümlede bile hükümsüzdür.
akp'ye oy vermekten iyidir.

elin arap teröristlerine silah gönderenler mi barış getirecek?
savaş savaş deyip kendi oğluna çürük raporu alanların partisine oy vermekten daha onurlu davranıştır.